• "To jest ten czas" - wspomnienie prof. Mariana Zembali
    Liceum Ogólnokształcące im. prof. Mariana Zembali
    Nagroda Polin dla Zespołu Szkół w Krzepicach!
    Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim

Dzisiaj jest wtorek, 05 grudnia 2023 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 199 dni. Matura za: 154 dni.

Imieniny: Saby, Kryspiny, Wilmy

Ogólnopolski konkurs pod hasłem "Wielokulturowe dziedzictwo mojego regionu"

Gratulujemy wyróżnienia!

Uczennice klasy Ib: Agnieszka Kotala, Aleksandra Misiak, Natalia Zdunek, które wzięły udział w ogólnopolskim konkursie pod hasłem "Wielokulturowe dziedzictwo mojego regionu" organizowanym przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie zdobyły wyróżnienie. W I etapie dziewczyny wspólnie napisały pracę, która została wysoko oceniona przez jury konkursowe, w II etapie ustnie prezentowały temat: "Krzepice – dwie kultury – wspólna pamięć".

Po zakończonym konkursie wszyscy członkowie finałowych zespołów zwiedzili Muzeum Collegium Maius oraz uczestniczyli w grze miejskiej zatytułowanej: Wielokulturowy Kraków.