Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
    Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego
  • Akcja
    Akcja "Paszport czytelniczy"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest niedziela, 24 października 2021 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 243 dni. Matura za: 192 dni.

Imieniny: Marcina, Rafała, Arety

„Wakacyjny Dzień Pierwszoklasisty”

Czas pandemii i izolacji sprawił, że planowany każdego roku w październiku „Dzień pierwszoklasisty” odbył się dopiero w czerwcu bieżącego roku. Nie przeszkodziło to jednak naszym najmłodszym uczniom zaprezentować od najlepszej strony swoje niezliczone talenty: muzyczne, aktorskie, wokalne i literackie. Pomysłowość uczniów i dopracowanie szczegółów budziło wśród nauczycieli ogromny podziw. Nad całością czuwał Samorząd Uczniowski w składzie: Jan Sawicki, Julia Kasprzak, Julia Pilśniak, Wiktoria Szopa, Przemysław Krotla i Jakub Więcławik.

Tak mówią o tym dniu sami pierwszoklasiści:

„Dzień Pierwszaka był dla nas ciekawym przeżyciem. Mieliśmy okazję zaprezentować przed szkolną społecznością nasze umiejętności i zintegrować się z pozostałymi klasami. Dzięki pomocy i wsparciu starszych klas, dzień ten nie był dla nas stresujący, wręcz przeciwnie, towarzyszyła nam przede wszystkim ekscytacja i euforia. Szczególnie podobała nam się integracyjna część tego dnia, podczas której zmierzyliśmy się z pozostałymi klasami w różnych konkurencjach, co dostarczyło nam mnóstwo zabawy i uśmiechu. Uważamy, że Dzień Pierwszaka to wspaniała okazja do lepszego poznania się i wspólnego spędzania czasu. Pozostanie on na długo w naszej pamięci jako miłe wspomnienie, przywołujące radość i uśmiech na naszych twarzach”.

Wszystkim klasom pierwszym składamy gratulacje smiley.

Dziękujemy za przemiły dzień i wyśmienitą zabawę.

Samorządowi Uczniowskiemu składamy podziękowania za niezwykle sprawne koordynowanie przebiegu Wakacyjnego Dnia Pierwszoklasisty smiley.