• "To jest ten czas" - wspomnienie prof. Mariana Zembali
  • Liceum Ogólnokształcące im. prof. Mariana Zembali
    Liceum Ogólnokształcące im. prof. Mariana Zembali
  • Nagroda Polin dla Zespołu Szkół w Krzepicach!
    Nagroda Polin dla Zespołu Szkół w Krzepicach!
  • Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
    Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim

Dzisiaj jest wtorek, 05 grudnia 2023 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 199 dni. Matura za: 154 dni.

Imieniny: Saby, Kryspiny, Wilmy

„Wakacyjny Dzień Pierwszoklasisty”

Czas pandemii i izolacji sprawił, że planowany każdego roku w październiku „Dzień pierwszoklasisty” odbył się dopiero w czerwcu bieżącego roku. Nie przeszkodziło to jednak naszym najmłodszym uczniom zaprezentować od najlepszej strony swoje niezliczone talenty: muzyczne, aktorskie, wokalne i literackie. Pomysłowość uczniów i dopracowanie szczegółów budziło wśród nauczycieli ogromny podziw. Nad całością czuwał Samorząd Uczniowski w składzie: Jan Sawicki, Julia Kasprzak, Julia Pilśniak, Wiktoria Szopa, Przemysław Krotla i Jakub Więcławik.

Tak mówią o tym dniu sami pierwszoklasiści:

„Dzień Pierwszaka był dla nas ciekawym przeżyciem. Mieliśmy okazję zaprezentować przed szkolną społecznością nasze umiejętności i zintegrować się z pozostałymi klasami. Dzięki pomocy i wsparciu starszych klas, dzień ten nie był dla nas stresujący, wręcz przeciwnie, towarzyszyła nam przede wszystkim ekscytacja i euforia. Szczególnie podobała nam się integracyjna część tego dnia, podczas której zmierzyliśmy się z pozostałymi klasami w różnych konkurencjach, co dostarczyło nam mnóstwo zabawy i uśmiechu. Uważamy, że Dzień Pierwszaka to wspaniała okazja do lepszego poznania się i wspólnego spędzania czasu. Pozostanie on na długo w naszej pamięci jako miłe wspomnienie, przywołujące radość i uśmiech na naszych twarzach”.

Wszystkim klasom pierwszym składamy gratulacje smiley.

Dziękujemy za przemiły dzień i wyśmienitą zabawę.

Samorządowi Uczniowskiemu składamy podziękowania za niezwykle sprawne koordynowanie przebiegu Wakacyjnego Dnia Pierwszoklasisty smiley.