Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
    Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego
  • Akcja
    Akcja "Paszport czytelniczy"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest niedziela, 24 października 2021 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 243 dni. Matura za: 192 dni.

Imieniny: Marcina, Rafała, Arety

VII edycja Akademii Młodego Licealisty dobiegła końca.

13 czerwca 2021r odbyły się ostatnie zajęcia VII edycji Akademii Młodego Licealisty. Cieszymy się , że w tym trudnym czasie udało się nie przerwać działalności AML. Naszą propozycją ciekawych zajęć zainteresowała się spora grupa uczniów klas ósmych, która wytrwale pracowała do ostatniego spotkania. Nauczyciele przygotowali na tę edycję szczególny materiał do pracy z grupą przyszłych licealistów, a uczestnicy mocno angażowali się w proponowane im zadania do wykonania. Koordynatorem i organizatorem działań jak co roku była wicedyrektor Agnieszka Borowska.

W tym roku pracowaliśmy w nieco innych warunkach niż w poprzednich latach, ale dzięki wsparciu dyrektora szkoły, zaangażowaniu nauczycieli prowadzących, talentowi szkolnej grupy filmowej oraz pomocy Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem i grupie naszej młodzieży pokonaliśmy wszystkie trudności. Z dumą stwierdzamy, udało się! Na ostatnim spotkaniu dyrektor szkoły Grzegorz Mastalerz podsumował całość tegorocznego przedsięwzięcia oraz podziękował grupie AML za uczestnictwo, pogratulował aktywności i wytrwałości. Radość na twarzach uczestników i ich podziękowania w naszym kierunku były najmilszym akcentem dnia.

Wszystkim, którzy pomagali w realizacji zajęć AML bardzo serdecznie dziękujemy.