• "To jest ten czas" - wspomnienie prof. Mariana Zembali
    Liceum Ogólnokształcące im. prof. Mariana Zembali
    Nagroda Polin dla Zespołu Szkół w Krzepicach!
    Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim

Dzisiaj jest wtorek, 05 grudnia 2023 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 199 dni. Matura za: 154 dni.

Imieniny: Saby, Kryspiny, Wilmy

VII edycja Akademii Młodego Licealisty dobiegła końca.

13 czerwca 2021r odbyły się ostatnie zajęcia VII edycji Akademii Młodego Licealisty. Cieszymy się , że w tym trudnym czasie udało się nie przerwać działalności AML. Naszą propozycją ciekawych zajęć zainteresowała się spora grupa uczniów klas ósmych, która wytrwale pracowała do ostatniego spotkania. Nauczyciele przygotowali na tę edycję szczególny materiał do pracy z grupą przyszłych licealistów, a uczestnicy mocno angażowali się w proponowane im zadania do wykonania. Koordynatorem i organizatorem działań jak co roku była wicedyrektor Agnieszka Borowska.

W tym roku pracowaliśmy w nieco innych warunkach niż w poprzednich latach, ale dzięki wsparciu dyrektora szkoły, zaangażowaniu nauczycieli prowadzących, talentowi szkolnej grupy filmowej oraz pomocy Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem i grupie naszej młodzieży pokonaliśmy wszystkie trudności. Z dumą stwierdzamy, udało się! Na ostatnim spotkaniu dyrektor szkoły Grzegorz Mastalerz podsumował całość tegorocznego przedsięwzięcia oraz podziękował grupie AML za uczestnictwo, pogratulował aktywności i wytrwałości. Radość na twarzach uczestników i ich podziękowania w naszym kierunku były najmilszym akcentem dnia.

Wszystkim, którzy pomagali w realizacji zajęć AML bardzo serdecznie dziękujemy.