Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
    Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego
  • Akcja
    Akcja "Paszport czytelniczy"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest niedziela, 24 października 2021 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 243 dni. Matura za: 192 dni.

Imieniny: Marcina, Rafała, Arety

Przedłużony weekend klasy 1bp pod hasłem „Akcja Integracja”

Sytuacja powrotu do nauki stacjonarnej stawia przed nauczycielami bardzo ważne zadanie – ponowną integrację zespołu klasowego, a w przypadku klasy pierwszej – po prostu integrację klasy. Najlepszym i najbardziej pożądanym przez uczniów sposobem kształtowania poczucia przynależności do grupy są wspólne wyjazdy, podczas których uczniowie w warunkach pozaszkolnych w sposób naturalny poznają się nawzajem, nawiązują przyjaźnie, otwierają się na grupę. W związku z powyższym klasa 1bp wraz z wychowawczynią zorganizowała dwa wyjazdy pod hasłem „Akcja Intergacja” przedłużając sobie tym samym weekend. W piątek 11 czerwca uczniowie wybrali się do kina Cinema City na film „Tom i Jerry”, a w poniedziałek 14 czerwca do Stacji Grawitacji w Częstochowie. Uczniowie wrócili zadowoleni z wyjazdów i już planują kolejne, ale nowym roku szkolnym.