Dzień pierwszoklasisty
    Nagroda Polin dla Zespołu Szkół w Krzepicach!
    Poznaj Polskę - Wycieczka do Krakowa
    Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
    Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej
    Sukces Naszej Szkoły
    PODRÓŻE KSZTAŁCĄ

Dzisiaj jest czwartek, 26 stycznia 2023 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 148 dni. Matura za: 98 dni.

Imieniny: Pauli, Polikarpa, Pauliny

Przedłużony weekend klasy 1bp pod hasłem „Akcja Integracja”

Sytuacja powrotu do nauki stacjonarnej stawia przed nauczycielami bardzo ważne zadanie – ponowną integrację zespołu klasowego, a w przypadku klasy pierwszej – po prostu integrację klasy. Najlepszym i najbardziej pożądanym przez uczniów sposobem kształtowania poczucia przynależności do grupy są wspólne wyjazdy, podczas których uczniowie w warunkach pozaszkolnych w sposób naturalny poznają się nawzajem, nawiązują przyjaźnie, otwierają się na grupę. W związku z powyższym klasa 1bp wraz z wychowawczynią zorganizowała dwa wyjazdy pod hasłem „Akcja Intergacja” przedłużając sobie tym samym weekend. W piątek 11 czerwca uczniowie wybrali się do kina Cinema City na film „Tom i Jerry”, a w poniedziałek 14 czerwca do Stacji Grawitacji w Częstochowie. Uczniowie wrócili zadowoleni z wyjazdów i już planują kolejne, ale nowym roku szkolnym.