• Dzień pierwszoklasisty
  Dzień pierwszoklasisty
 • Nagroda Polin dla Zespołu Szkół w Krzepicach!
  Nagroda Polin dla Zespołu Szkół w Krzepicach!
 • Poznaj Polskę - Wycieczka do Krakowa
  Poznaj Polskę - Wycieczka do Krakowa
 • Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
  Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
 • Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej
  Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej
 • Sukces Naszej Szkoły
  Sukces Naszej Szkoły
 • PODRÓŻE KSZTAŁCĄ
  PODRÓŻE KSZTAŁCĄ

Dzisiaj jest czwartek, 26 stycznia 2023 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 148 dni. Matura za: 98 dni.

Imieniny: Pauli, Polikarpa, Pauliny

Przedłużony weekend klasy 1bp pod hasłem „Akcja Integracja”

Sytuacja powrotu do nauki stacjonarnej stawia przed nauczycielami bardzo ważne zadanie – ponowną integrację zespołu klasowego, a w przypadku klasy pierwszej – po prostu integrację klasy. Najlepszym i najbardziej pożądanym przez uczniów sposobem kształtowania poczucia przynależności do grupy są wspólne wyjazdy, podczas których uczniowie w warunkach pozaszkolnych w sposób naturalny poznają się nawzajem, nawiązują przyjaźnie, otwierają się na grupę. W związku z powyższym klasa 1bp wraz z wychowawczynią zorganizowała dwa wyjazdy pod hasłem „Akcja Intergacja” przedłużając sobie tym samym weekend. W piątek 11 czerwca uczniowie wybrali się do kina Cinema City na film „Tom i Jerry”, a w poniedziałek 14 czerwca do Stacji Grawitacji w Częstochowie. Uczniowie wrócili zadowoleni z wyjazdów i już planują kolejne, ale nowym roku szkolnym.