Kolejny indeks dla uczennicy naszej szkoły
    Dzień Kobiet
    Uroczystość Pożegnania Maturzystów 2022 w Zespole Szkół w Krzepicach
    Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
    Uczeń naszej szkoły z indeksem Politechniki Śląskie
    Sykces Naszej Szkoły
    Nasi uczniowie finalistami Ogólnopolskiej Olimpiady Tematycznej!

Dzisiaj jest niedziela, 14 sierpnia 2022 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: -51 dni. Matura za: -102 dni.

Imieniny: Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

NAJWYŻSZA ZDAWALNOŚĆ EGZAMINU MATURALNEGO W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM

Chociaż tegoroczny egzamin maturalny nie należał do najłatwiejszych, to ponownie w województwie śląskim najlepiej poradzili sobie z nim uczniowie powiatu kłobuckiego. Wśród wyróżnionych szkół, na pierwszym miejscu uplasowało się Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Krzepicach.

Dnia 17 września 2020 r. Starostwo Powiatowe w Kłobucku zorganizowało uroczyste spotkanie, podczas którego uhonorowano dyrektorów szkół, wychowawców klas oraz przedstawicieli tegorocznych maturzystów. Wręczone zostały podziękowania oraz listy gratulacyjne od Starosty Kłobuckiego, władz organu prowadzącego oraz Dyrektora Delegatury Kuratorium Oświaty w Częstochowie. W uroczystości uczestniczył także absolwent naszego liceum profesor Marian Zembala, który na co dzień wspiera i motywuje młodzież do nauki i osiągania sukcesów.

Cieszymy się niezmiernie, że nasza szkoła wciąż utrzymuje się na fali sukcesu i po raz kolejny uzyskała tak dobry wynik. Gratulujemy raz jeszcze tegorocznym absolwentom życząc im powodzenia w nowych szkołach, uczelniach.