Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
    Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego
  • Akcja
    Akcja "Paszport czytelniczy"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest poniedziałek, 27 września 2021 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 270 dni. Matura za: 219 dni.

Imieniny: Damiana, Amadeusza, Mirabelli

NAJWYŻSZA ZDAWALNOŚĆ EGZAMINU MATURALNEGO W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM

Chociaż tegoroczny egzamin maturalny nie należał do najłatwiejszych, to ponownie w województwie śląskim najlepiej poradzili sobie z nim uczniowie powiatu kłobuckiego. Wśród wyróżnionych szkół, na pierwszym miejscu uplasowało się Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Krzepicach.

Dnia 17 września 2020 r. Starostwo Powiatowe w Kłobucku zorganizowało uroczyste spotkanie, podczas którego uhonorowano dyrektorów szkół, wychowawców klas oraz przedstawicieli tegorocznych maturzystów. Wręczone zostały podziękowania oraz listy gratulacyjne od Starosty Kłobuckiego, władz organu prowadzącego oraz Dyrektora Delegatury Kuratorium Oświaty w Częstochowie. W uroczystości uczestniczył także absolwent naszego liceum profesor Marian Zembala, który na co dzień wspiera i motywuje młodzież do nauki i osiągania sukcesów.

Cieszymy się niezmiernie, że nasza szkoła wciąż utrzymuje się na fali sukcesu i po raz kolejny uzyskała tak dobry wynik. Gratulujemy raz jeszcze tegorocznym absolwentom życząc im powodzenia w nowych szkołach, uczelniach.