• "To jest ten czas" - wspomnienie prof. Mariana Zembali
  • Liceum Ogólnokształcące im. prof. Mariana Zembali
    Liceum Ogólnokształcące im. prof. Mariana Zembali
  • Nagroda Polin dla Zespołu Szkół w Krzepicach!
    Nagroda Polin dla Zespołu Szkół w Krzepicach!
  • Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
    Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim

Dzisiaj jest środa, 28 lutego 2024 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 114 dni. Matura za: 69 dni.

Imieniny: Romana, Makarego, Lutomira

Uroczystość Pożegnania Maturzystów 2022 w Zespole Szkół w Krzepicach.

Nie mówimy: „Żegnajcie”, mówimy: „Do zobaczenia”!

Tradycyjnie w naszej szkole uroczyste pożegnanie maturzystów odbyło się po zakończeniu wszystkich egzaminów maturalnych. 24 maja 2022r. aula wypełniła się tegorocznymi absolwentami, rodzicami oraz zaproszonymi gośćmi. Na uroczystość przybyli przedstawiciele reprezentujący władze powiatu: Wicestarosta Zdzisława Kall, Radny Powiatowy Józef Borecki, oraz Wójt Gminy Opatów Bogdan Sośniak, przewodnicząca Rady Rodziców Pani Gabriela Kasprzak i Prezes Stowarzyszenia Absolwentów i Wychowanków LO w Krzepicach Bogdan Grzyb.

Dyrektor Grzegorz Mastalerz w towarzystwie zaproszonych gości wręczył absolwentom nagrody za wyniki w nauce, zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły, działalność artystyczną i sportową. Stowarzyszenie Absolwentów, jak co roku ufundowało nagrodę dla najlepszego absolwenta, w tym roku otrzymał ją Mikołaj Wręczycki.

Oprawę artystyczną przygotowali uczniowie klas trzecich, Szkolna Orkiestra „Połączonych Sił” oraz Koło Teatralne naszej szkoły. Spektakl pt. ”Moralność Pani Dulskiej” podbił serca absolwentów i zgromadzonych gości, a żywiołowo zagrane przez orkiestrę utwory zostały przyjęte z dużym entuzjazmem i wywołały burzę oklasków. Podczas uroczystości popłynęło wiele ciepłych słów podziękowania i wdzięczności ze strony absolwentów dla dyrekcji, wychowawców, nauczycieli i pracowników szkoły.

Dziękujemy wszystkim absolwentom 2022 i ich rodzicom za wspólnie spędzone 3 lata oraz życzymy spełnienia marzeń.

Wychowawcy klas maturalnych.