• Kolejny indeks dla uczennicy naszej szkoły
  Kolejny indeks dla uczennicy naszej szkoły
 • Dzień Kobiet
  Dzień Kobiet
 • Uroczystość Pożegnania Maturzystów 2022 w Zespole Szkół w Krzepicach
  Uroczystość Pożegnania Maturzystów 2022 w Zespole Szkół w Krzepicach
 • Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
  Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
 • Uczeń naszej szkoły z indeksem Politechniki Śląskie
  Uczeń naszej szkoły z indeksem Politechniki Śląskie
 • Sykces Naszej Szkoły
  Sykces Naszej Szkoły
 • Nasi uczniowie finalistami Ogólnopolskiej Olimpiady Tematycznej!
  Nasi uczniowie finalistami Ogólnopolskiej Olimpiady Tematycznej!

Dzisiaj jest czwartek, 01 grudnia 2022 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 204 dni. Matura za: 154 dni.

Imieniny: Natalii, Blanki, Eligiusza

Nasi uczniowie finalistami Ogólnopolskiej Olimpiady Tematycznej!

Z ogromną dumą i radością informujemy, że uczniowie: Adam Jeziorski z klasy 3 cg, Jakub Antoniak z klasy 2 cdp, Konrad Włodarczyk z klasy 3cg i Mateusz Kasprzak z klasy 2ap, uzyskali tytuł finalisty XV Ogólnopolskiej Olimpiady Tematycznej im. mjr. Marka Gajewskiego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia”.

Nasi olimpijczycy otrzymali tym samym zwolnienie ze zdawania egzaminu maturalnego z historii oraz najwyższy wynik:100% z tego egzaminu. Jednocześnie wszyscy zostali zakwalifikowani do II części zawodów finałowych, które odbędą się Warszawie w dniach 17 – 19 czerwca 2022 roku. Należy dodać, iż województwo śląskie będzie reprezentować tylko pięciu uczniów szkół średnich z czego czterech z nich to nasi uczniowie.

Opiekun pani Danuta Jeziorska

Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w Warszawie.