• Kolejny indeks dla uczennicy naszej szkoły
  Kolejny indeks dla uczennicy naszej szkoły
 • Dzień Kobiet
  Dzień Kobiet
 • Uroczystość Pożegnania Maturzystów 2022 w Zespole Szkół w Krzepicach
  Uroczystość Pożegnania Maturzystów 2022 w Zespole Szkół w Krzepicach
 • Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
  Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
 • Uczeń naszej szkoły z indeksem Politechniki Śląskie
  Uczeń naszej szkoły z indeksem Politechniki Śląskie
 • Sykces Naszej Szkoły
  Sykces Naszej Szkoły
 • Nasi uczniowie finalistami Ogólnopolskiej Olimpiady Tematycznej!
  Nasi uczniowie finalistami Ogólnopolskiej Olimpiady Tematycznej!

Dzisiaj jest czwartek, 01 grudnia 2022 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 204 dni. Matura za: 154 dni.

Imieniny: Natalii, Blanki, Eligiusza

DZIEŃ KOBIET

8 marca z okazji Dnia Kobiet odbyła się akademia przygotowana przez klasę 2ap. Panie zostały obdarzone kwiatami i serdecznymi życzeniami. W tym roku to piękne święto obchodziliśmy bardzo miło za sprawą przedstawienia pełnego humorystycznych akcentów. Młodzi artyści wykazali się również umiejętnościami wokalnymi i tanecznymi. Całość uświetnił występ szkolnej grupy tanecznej ,,eLO Bronek" , która specjalnie na tę okazję przygotowała swój nowy, bardzo kobiecy układ. Dużym zainteresowaniem cieszył się występ naszej orkiestry, która za żywiołowe wykonanie swojego repertuaru otrzymała gromkie brawa. To był bardzo miły dzień 🙂