• Dzień pierwszoklasisty
  Dzień pierwszoklasisty
 • Nagroda Polin dla Zespołu Szkół w Krzepicach!
  Nagroda Polin dla Zespołu Szkół w Krzepicach!
 • Poznaj Polskę - Wycieczka do Krakowa
  Poznaj Polskę - Wycieczka do Krakowa
 • Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
  Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
 • Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej
  Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej
 • Sukces Naszej Szkoły
  Sukces Naszej Szkoły
 • PODRÓŻE KSZTAŁCĄ
  PODRÓŻE KSZTAŁCĄ

Dzisiaj jest czwartek, 26 stycznia 2023 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 147 dni. Matura za: 97 dni.

Imieniny: Pauli, Polikarpa, Pauliny

Projekt Śląskie. Inwestujemy w talenty – V edycja

Miłosz Pośpiech uczeń klasy Ibp w dniu 24 czerwca 2020 r. przedstawił na lekcji prezentację na temat „Sprachebenen in der Praxis – płaszczyzny językowe w praktyce” w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej „Inwestujemy w talenty”. Prezentacja dotyczyła różnorodności języka niemieckiego w kontekście dialektów, języka potocznego i literackiego. Uczeń potwierdził wysokie kompetencje językowe zdobywając również certyfikat językowy z języka niemieckiego oraz uzyskał ocenę celującą z przedmiotu.

Alina Kordjaka Król