sport5

Weekendowe turnieje tenisa stołowego

Kolejne, bardzo udane występy tenisistów stołowych z ZS Krzepice! Podczas rozegranego na hali sportowej SP w Krzepicach, Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości, nasi uczniowie zajęli czołowe lokaty! Jakub Zyna uległ dopiero w finale, zajmując drugie miejsce, natomiast w kategorii dziewcząt, na najniższym stopniu podium stanęła Maria Cer, a Alicja Gruca po bardzo emocjonującym i stojącym na wysokim poziomie pojedynku finałowym, wygrała kategorie Juniorek! Dzień później odbyło się XVII Drewtex Grand – Prix Krzepic. Jakub Zyna i Alicja Gruca ukończyli tenisową rywalizację na drugim miejscu, Maria Cer była trzecia! W tenisowych zmaganiach udział wzięli również: Aleksandra Bąk, Kinga Cudna, Marta Eliasz, Marta Jagieła, Izabela Mazik, oraz Jakub Antoniak i Jakub Lizurej. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!

8 września w Konopiskach na stadionie lekkoatletycznym ogbyły się Zawody Rejonowe w Sztafetowych Biegach Przełajowych - 1/4 finału wojewódzkiego. Nasi chłopcy w składzie: Aleksander Kala, Jakub Kowalski, Kacper Kulej, Antoni Mrugacz, Mteusz Ślązak i Jakub Wąsiński zajęli drugie miejsce, natomiast dziewczęta w składzie: Marta Desperak, Marcelina Izydorczyk, Karolina Leśniak, Weronika Sekura. Julia Widera i Oliwia Leszczyna uklasowały się na czwartm miejscu. Poniżej wyniki:

5. III LO Biegański Cze-wa

Kolejne zawody i kolejne sukcesy naszych sportowców. Tym razem dziewczęta (Alicja Gruca i Maria Cer) zajęły pierwsze miejsce a chłopcy (Kacper Kuc i Jakub Zyna) uklasowali sie na drugim miejscu na Powiatowych Mistrzostwach w Tenisie Stołowym, które odbyły się w ramach licealiady Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego. Zawody odbyły się hali sportowej kłobuckiego OSiR-u 30 września. Poniżej wyniki:

4. ZS nr 2 Kłobuck

Po dwóch latach przerwy wróciliśmy do rywalizacji sportowej w ramach współzawodnictwa Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego. Jak co roku pierwsze zawody to Sztafetowe Biegi przełajowe o Mistrzostwo Powiatu. Nasi uczniowie spisali się znakomicie wygrywając w kategori chłopców (Mateusz Ślązak, Jakub Wąsiński, Jakub Brzozowski, Jakub Kowalski, Kacper Kulej, Arkadiusz Kała) i drugie miejsce w kategori dziewcząt (Marcelina Izydorczyk, Julia Widera, Oliwia Rychel, Karolina Leśniak, Marta Eliasz, Oliwia Leszczyna i Alicja Gruca). Wielkie Gratulacje dla obydwu drużyn!

Poniżej wyniki:

Chłopcy

Dziewczęta

1. ZS nr 3 Kłobuck

Keep

Wiosenny Turniej Piłki Koszykowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Krzepicach

Dnia 12 kwietnia 2018 r. w Zespole Szkół w Krzepicach odbył się Wiosenny Turniej Koszykówki o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Krzepicach. W zawodach wystąpiły 4 drużyny: drużyna nauczycieli z trzech placówek oświatowych, Zespół Szkół nr 1 w Kłobucku, ZS Krzepice oraz absolwenci ZS Krzepice.

Celem turnieju była popularyzacja koszykówki jako „sportu całego życia”, jej walorów zdrowotnych i profilaktycznych wśród młodzieży naszego powiatu.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. ABSOLWENCI

2. ZS KRZEPICE

3. ZS nr 1 w KŁOBUCKU

4. NAUCZYCIELE

Keep

Zawody strzeleckie „ Ku pamięci żołnierzy wyklętych ”.

9 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 1 w Kłobucku rozegrane zostały Mistrzostwa Strzeleckie LOK "Ku pamięci żołnierzy wyklętych".

Bardzo dobrą formą strzelecką wykazali się uczniowie naszej szkoły: wśród chłopców indywidualnie I miejsce zajął debiutujący w tej dyscyplinie sportu Jakub Szczepaniak, natomiast Jakub Kuc zajął trzecią lokatę. Wśród dziewcząt I miejsce zdobyła Milena Dzikowska, a drugie – Marta Dyluś. W klasyfikacji drużynowej drużyna dziewcząt zajęła III miejsce rywalizując z sześcioma męskimi drużynami szkół średnich powiatu kłobuckiego. Chłopcy uplasowali się na miejscu IV.

Gratulujemy!!

Keep

Mistrzostwo Powiatu w Piłce Koszykowej Chłopców

Trwa dobra passa naszych sportowców: nasi koszykarze kolejny raz potwierdzili swój prymat w zmaganiach koszykarskich o mistrzostwo powiatu kłobuckiego.

Turniej odbył się 9 marca 2018r. w Hali Gimnazjum w Krzepicach.

W pierwszym meczu nasi chłopcy pokonali zdecydowanie ZS nr 2 w Kłobucku, a następnie drużynę z Zagórza zdobywając tym samym tytuł mistrzów powiatu kłobuckiego. Kolejnym sprawdzianem będzie Wiosenny Turniej Koszykówki Juniorów o Puchar Dyrektora ZS w Krzepicach, planowany w kwietniu.
Gratulacje i powodzenia!

Skład drużyny: Wojciech Szostak, Maciej Patrzyk, Jakub Krakowiak, Michał Kot, Tomasz Księżyk, Dominik Drab, Bartosz Kuc, Kacper Cer, Tomasz Pląskowski, Jakub Jadczak i Jakub Szczepaniak.

Keep

Mistrzostwo Powiatu w Piłce Nożnej Halowej Chłopców

Kolejną niespodziankę sprawili nam nasi piłkarze, wygrywając Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Halowej. Turniej odbył się w Hali Gimnazjum w Kłobucku 22 lutego 2018r. Nasi chłopcy pokonali drużynę ZS nr 2 wynikiem 3:2, oraz faworytów zawodów ZS nr 1 w Kłobucku 3:1. Dzięki tym zwycięstwom zapewnili sobie zwycięstwo w turnieju pomimo porażki w ostatnim meczu z ZS nr 3. Mamy nadzieję, że w kwietniu w zmaganiach na dużym boisku potwierdzą swoją formę piłkarską .

W zawodach wystąpili: Jakub Krakowiak, Michał Kot, Bartosz Kuc, Tomasz Księżyk, Mateusz Pisarek, Tomasz Pląskowski, Damian Kowalski, Krystian Krzemiński, Dominik Kępiński i Bartosz Zawierucha.

Keep

Mistrzostwo Powiatu Szkół Średnich w Piłce Siatkowej Chłopców

Nasi siatkarze potwierdzili swoją niezawodną formę wygrywając Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w Piłce Siatkowej Chłopców. Zawody odbyły się 14 grudnia 2017r. w sali OSiR w Kłobucku. Uczniowie ZS w Krzepicach pokonali w turnieju wszystkie szkoły średnie Kłobucka (w setach 2 : 0), nie stracili ani jednego seta.

W skład drużyny weszli: Szymon Kulej, Dawid Jagieła, Wojciech Szostak, Jakub Krakowiak, Jakub Jadczak, Michał Kot, Alan Szulc, Kacper Janik, Tomasz Pląskowski, Bartosz Kuc, Bartosz Kulej, Tomasz Księżyk.

Gratulujemy sukcesu !!

Keep

Powiatowy turniej piłki nożnej szkół gimnazjalnych i średnich o puchar starosty kłobuckiego

W dniach 19-20 października na boisku Orlik w Krzepicach odbył się VI Turniej Piłkarski o Puchar Starosty Kłobuckiego Orlik 2017.

Pierwszego dnia, w czwartek, 19-go października po uroczystym otwarciu z udziałem Starosty Henryka Kiepury, Członka Zarządu Powiatu Krzysztofa Nowaka i Dyrektora Zespołu Szkół w Krzepicach Grzegorza Mastalerza, rozegrały swe mecze drużyny złożone z uczniów klas gimnazjalnych, reprezentujące 6 gmin z naszego powiatu.