sport5

Wiosenny Turniej Piłki Koszykowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Krzepicach

Dnia 12 kwietnia 2018 r. w Zespole Szkół w Krzepicach odbył się Wiosenny Turniej Koszykówki o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Krzepicach. W zawodach wystąpiły 4 drużyny: drużyna nauczycieli z trzech placówek oświatowych, Zespół Szkół nr 1 w Kłobucku, ZS Krzepice oraz absolwenci ZS Krzepice.

Celem turnieju była popularyzacja koszykówki jako „sportu całego życia”, jej walorów zdrowotnych i profilaktycznych wśród młodzieży naszego powiatu.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. ABSOLWENCI

2. ZS KRZEPICE

3. ZS nr 1 w KŁOBUCKU

4. NAUCZYCIELE

Keep

Zawody strzeleckie „ Ku pamięci żołnierzy wyklętych ”.

9 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 1 w Kłobucku rozegrane zostały Mistrzostwa Strzeleckie LOK "Ku pamięci żołnierzy wyklętych".

Bardzo dobrą formą strzelecką wykazali się uczniowie naszej szkoły: wśród chłopców indywidualnie I miejsce zajął debiutujący w tej dyscyplinie sportu Jakub Szczepaniak, natomiast Jakub Kuc zajął trzecią lokatę. Wśród dziewcząt I miejsce zdobyła Milena Dzikowska, a drugie – Marta Dyluś. W klasyfikacji drużynowej drużyna dziewcząt zajęła III miejsce rywalizując z sześcioma męskimi drużynami szkół średnich powiatu kłobuckiego. Chłopcy uplasowali się na miejscu IV.

Gratulujemy!!

Mistrzostwo Powiatu w Piłce Koszykowej Chłopców

Trwa dobra passa naszych sportowców: nasi koszykarze kolejny raz potwierdzili swój prymat w zmaganiach koszykarskich o mistrzostwo powiatu kłobuckiego.

Turniej odbył się 9 marca 2018r. w Hali Gimnazjum w Krzepicach.

W pierwszym meczu nasi chłopcy pokonali zdecydowanie ZS nr 2 w Kłobucku, a następnie drużynę z Zagórza zdobywając tym samym tytuł mistrzów powiatu kłobuckiego. Kolejnym sprawdzianem będzie Wiosenny Turniej Koszykówki Juniorów o Puchar Dyrektora ZS w Krzepicach, planowany w kwietniu.
Gratulacje i powodzenia!

Skład drużyny: Wojciech Szostak, Maciej Patrzyk, Jakub Krakowiak, Michał Kot, Tomasz Księżyk, Dominik Drab, Bartosz Kuc, Kacper Cer, Tomasz Pląskowski, Jakub Jadczak i Jakub Szczepaniak.

Mistrzostwo Powiatu w Piłce Nożnej Halowej Chłopców

Kolejną niespodziankę sprawili nam nasi piłkarze, wygrywając Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Halowej. Turniej odbył się w Hali Gimnazjum w Kłobucku 22 lutego 2018r. Nasi chłopcy pokonali drużynę ZS nr 2 wynikiem 3:2, oraz faworytów zawodów ZS nr 1 w Kłobucku 3:1. Dzięki tym zwycięstwom zapewnili sobie zwycięstwo w turnieju pomimo porażki w ostatnim meczu z ZS nr 3. Mamy nadzieję, że w kwietniu w zmaganiach na dużym boisku potwierdzą swoją formę piłkarską .

W zawodach wystąpili: Jakub Krakowiak, Michał Kot, Bartosz Kuc, Tomasz Księżyk, Mateusz Pisarek, Tomasz Pląskowski, Damian Kowalski, Krystian Krzemiński, Dominik Kępiński i Bartosz Zawierucha.

Mistrzostwo Powiatu Szkół Średnich w Piłce Siatkowej Chłopców

Nasi siatkarze potwierdzili swoją niezawodną formę wygrywając Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w Piłce Siatkowej Chłopców. Zawody odbyły się 14 grudnia 2017r. w sali OSiR w Kłobucku. Uczniowie ZS w Krzepicach pokonali w turnieju wszystkie szkoły średnie Kłobucka (w setach 2 : 0), nie stracili ani jednego seta.

W skład drużyny weszli: Szymon Kulej, Dawid Jagieła, Wojciech Szostak, Jakub Krakowiak, Jakub Jadczak, Michał Kot, Alan Szulc, Kacper Janik, Tomasz Pląskowski, Bartosz Kuc, Bartosz Kulej, Tomasz Księżyk.

Gratulujemy sukcesu !!

Keep

Powiatowy turniej piłki nożnej szkół gimnazjalnych i średnich o puchar starosty kłobuckiego

W dniach 19-20 października na boisku Orlik w Krzepicach odbył się VI Turniej Piłkarski o Puchar Starosty Kłobuckiego Orlik 2017.

Pierwszego dnia, w czwartek, 19-go października po uroczystym otwarciu z udziałem Starosty Henryka Kiepury, Członka Zarządu Powiatu Krzysztofa Nowaka i Dyrektora Zespołu Szkół w Krzepicach Grzegorza Mastalerza, rozegrały swe mecze drużyny złożone z uczniów klas gimnazjalnych, reprezentujące 6 gmin z naszego powiatu.

Rejonowe Zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych

W dniu 12 października w Częstochowie odbyły się Rejonowe Zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Drużyna naszych dziewcząt zajęła dobre III miejsce, natomiast chłopcy miejsce IV. Gratulujemy kondycji !!

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Zrzeszenia LZS w Kłobucku

Ogromną niespodziankę sprawili nasi piłkarze nożni wygrywając Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów organizowany przez PZLZS w Kłobucku. Turniej odbył się 9 października 2017r na stadionie OSiR w Kłobucku.

W pierwszym meczu nasi chłopcy wygrali 2:1 z ZS nr 3, a następnie w meczu finałowym pokonali renomowaną drużynę ZS nr 1 w Kłobucku 2:0.

Gratulujemy!!

W drużynie wystąpili: Tomasz Pląskowski, Dawid Jagieła, Damian Kowalski , Mateusz Pisarek, Rafał Ceglarz, Jakub Krakowiak, Dominik Kempiński, Sławomir Skwara, Bartosz Kuc, Bartosz Zawierucha, Adrian Dądela, Krystian Krzemiński, Wojciech Szostak, Daniel Ladra, Tomasz Księżyk.

Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym

We wtorek 4 pażdziernika rozegrane zostały Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. W zawodach wzięło udział 32 uczniów.

Wyniki dziewcząt:

1. Martyna Schwałkowska

2. Sylwia Kiedrzyn

3. Weronika Kluba

4. Katarzyna Kotarska

5. Adrianna Krystek

6. Marta Dyluś

Chłopcy:

1. Wojciech Kilan

2. Adrian Wnuczek

3. Przemysław Szymocha

4. Maciej Janas

5. Michał Ulfik

6. Janusz Surygała

Gratulujemy !!!

Mistrzostwa Strzeleckie LOK z okazji Narodowego Dnia Odzyskania Niepodległości

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi strzelcy w zawodach strzeleckich organizowanych przez LOK w Kłobucku. Zawody odbyły się 14 listopada 2017r. w Opatowie. Nasze dwie odmłodzone drużyny (wszyscy uczniowie z klas I) zajęły II i III miejsce ulegając jedynie drużynie klasy mundurowej z ZS nr 1 w Kłobucku. Indywidualnie bardzo dobrze wypadli Milena Dzikowska –II miejsce, Marta Dyluś - III miejsce, Kacper Sas – II miejsce wśród chłopców. W zawodach wystąpili również: Jakub Noga, Jakub Kuc i Michał Łyżniak.

Gratulujemy !!!