Kolejny indeks dla uczennicy naszej szkoły
    Dzień Kobiet
    Uroczystość Pożegnania Maturzystów 2022 w Zespole Szkół w Krzepicach
    Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
    Uczeń naszej szkoły z indeksem Politechniki Śląskie
    Sykces Naszej Szkoły
    Nasi uczniowie finalistami Ogólnopolskiej Olimpiady Tematycznej!

Dzisiaj jest czwartek, 01 grudnia 2022 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 204 dni. Matura za: 154 dni.

Imieniny: Natalii, Blanki, Eligiusza

X Ogólnopolskie Dyktando Niepodległościowe

W szkolnych eliminacjach X Ogólnopolskiego Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii” wzięło udział 54. uczniów z klas pierwszych, drugich i trzecich. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się 11 osób: Dominika Bystrzykowska 1b, Maria Cer 3cd, Anna Grondys 1c, Marta Jagieła 3b, Milena Kulej 1b, Oliwier Kurzacz 2b, Patryk Kurzacz 1d, Oliwia Leszczyna 3a, Aleksandra Michalak 2a, Michał Namyślak 1c, Marcel Wrona 2a. Konkurs zorganizowały nauczycielki języka polskiego. Laureatką Ogólnopolskiego Dyktanda Niepodległościowego na szczeblu wojewódzkim została uczennica naszego liceum Oliwia Leszczyna. 17. listopada odebrała ona nagrodę z rąk Śląskiej Kurator Oświaty – Pani Urszuli Bauer – serdecznie gratulujemy!

Informacja dla rodziców