• Kolejny indeks dla uczennicy naszej szkoły
  Kolejny indeks dla uczennicy naszej szkoły
 • Dzień Kobiet
  Dzień Kobiet
 • Uroczystość Pożegnania Maturzystów 2022 w Zespole Szkół w Krzepicach
  Uroczystość Pożegnania Maturzystów 2022 w Zespole Szkół w Krzepicach
 • Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
  Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
 • Uczeń naszej szkoły z indeksem Politechniki Śląskie
  Uczeń naszej szkoły z indeksem Politechniki Śląskie
 • Sykces Naszej Szkoły
  Sykces Naszej Szkoły
 • Nasi uczniowie finalistami Ogólnopolskiej Olimpiady Tematycznej!
  Nasi uczniowie finalistami Ogólnopolskiej Olimpiady Tematycznej!

Dzisiaj jest czwartek, 01 grudnia 2022 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 204 dni. Matura za: 154 dni.

Imieniny: Natalii, Blanki, Eligiusza

„Poznaj Polskę” – uczniowie klas czwartych w Kazimierzu Dolnym i Lublinie

W dniach 08-10 listopad 2022 roku uczniowie klas czwartych wraz z opiekunami: Jolantą Drab, Ewą Jadczak, Aliną Kordjaką Król i Aleksandrą Szukałą odbyli wycieczkę do Kazimierza Dolnego i Lublina w ramach programu „Poznaj Polskę”. Zgodnie z wykazem punktów edukacyjnych poznali zespół architektoniczny Kazimierza Dolnego wraz z Rynkiem, Małym Rynkiem, Kościołem Farnym, Klasztorem Franciszkanów i bulwarem nadwiślańskim, natomiast w Lublinie: zespół architektoniczno - urbanistyczny z ratuszem, Rynkiem i Bramą Krakowską, kościół i klasztor oo. Dominikanów, Muzeum Historii Miasta Lublina, Państwowe Muzeum na Majdanku, Muzeum Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Dodatkowym punktem programu był seans filmowy oraz gra w kręgle. Dziękujemy!

 

Informacja dla rodziców