• Kolejny indeks dla uczennicy naszej szkoły
  Kolejny indeks dla uczennicy naszej szkoły
 • Dzień Kobiet
  Dzień Kobiet
 • Uroczystość Pożegnania Maturzystów 2022 w Zespole Szkół w Krzepicach
  Uroczystość Pożegnania Maturzystów 2022 w Zespole Szkół w Krzepicach
 • Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
  Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
 • Uczeń naszej szkoły z indeksem Politechniki Śląskie
  Uczeń naszej szkoły z indeksem Politechniki Śląskie
 • Sykces Naszej Szkoły
  Sykces Naszej Szkoły
 • Nasi uczniowie finalistami Ogólnopolskiej Olimpiady Tematycznej!
  Nasi uczniowie finalistami Ogólnopolskiej Olimpiady Tematycznej!

Dzisiaj jest czwartek, 01 grudnia 2022 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 204 dni. Matura za: 154 dni.

Imieniny: Natalii, Blanki, Eligiusza

Program ZDOLNI

Uczennica naszej szkoły Oliwia Leszczyna stypendystką Programu Zdolni 2022-2023 (na kierunku zainteresowania naukowe – przedmioty ścisłe – fizyka).

Program ZDOLNI to największe i najważniejsze przedsięwzięcie realizowane przez Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci. To wyjątkowy ogólnopolski program tworzony we współpracy z setkami naukowców i artystów z najlepszych uniwersytetów, placówek badawczych i uczelni artystycznych w Polsce. Program jest rodzajem pomostu pomiędzy zdolnymi młodymi ludźmi a środowiskiem naukowców i artystów. Dzięki niemu młodzi pasjonaci różnych dziedzin wiedzy uczestniczą w zajęciach prowadzonych przez największe autorytety i pod ich okiem samodzielnie pracują nad nurtującymi ich zagadnieniami. Każdego roku w ramach Programu ZDOLNI stypendyści mają możliwość wyboru spośród ponad 50 różnego rodzaju zajęć. Są to specjalistyczne warsztaty badawcze w instytutach Polskiej Akademii Nauk i na wydziałach czołowych uniwersytetów, obozy naukowe, seminaria i spotkania oraz staże. Oprócz możliwości udziału w zajęciach stypendyści otrzymują indywidualne wsparcie w postaci konsultacji i tutoriali pomagających im w pracy nad konkretnym zagadnieniami. W sobotę 22 października 2022 odbyła się inauguracja na Zamku Królewskim w Warszawie trzydziestego dziewiątego roku Programu ZDOLNI.

 

Informacja dla rodziców