• Kolejny indeks dla uczennicy naszej szkoły
  Kolejny indeks dla uczennicy naszej szkoły
 • Dzień Kobiet
  Dzień Kobiet
 • Uroczystość Pożegnania Maturzystów 2022 w Zespole Szkół w Krzepicach
  Uroczystość Pożegnania Maturzystów 2022 w Zespole Szkół w Krzepicach
 • Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
  Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
 • Uczeń naszej szkoły z indeksem Politechniki Śląskie
  Uczeń naszej szkoły z indeksem Politechniki Śląskie
 • Sykces Naszej Szkoły
  Sykces Naszej Szkoły
 • Nasi uczniowie finalistami Ogólnopolskiej Olimpiady Tematycznej!
  Nasi uczniowie finalistami Ogólnopolskiej Olimpiady Tematycznej!

Dzisiaj jest czwartek, 01 grudnia 2022 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 204 dni. Matura za: 154 dni.

Imieniny: Natalii, Blanki, Eligiusza

„Poznaj Polskę” - Uczniowie klas drugich w Krakowie

W tym roku, po raz kolejny Zespół Szkół w Krzepicach otrzymał dofinansowania do wyjazdów w ramach programu „Poznaj Polskę” edycja 2022. Przyznane przez Ministra środki finansowe przeznaczane zostały na realizację czterech wycieczek. Pierwsza z nich przeznaczona była dla uczniów klas drugich. Młodzież w dniach 25 -27.10.2022r odwiedziła Kraków. W trakcie tych trzech dni uczniowie pod opieką pań: Danuty Jeziorskiej, Edyty Kuc, Renaty Mastalerz i Grażyny Jędrak zobaczyli następujące punkty związane z priorytetowymi obszarami edukacyjnymi: Kraków - historyczny zespół miasta (UNESCO), Zamek Królewski na Wawelu – Państwowe Zbiory Sztuki, dziedziniec i Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Muzeum Armii Krajowej, Muzeum Lotnictwa Polskiego, Kopiec Kościuszki wraz muzeum Tadeusza Kościuszki. Piękna jesienna pogoda sprzyjała poznawaniu tego magicznego, królewskiego miasta.

 

Informacja dla rodziców