• "To jest ten czas" - wspomnienie prof. Mariana Zembali
 • Nagroda Polin dla Zespołu Szkół w Krzepicach!
  Nagroda Polin dla Zespołu Szkół w Krzepicach!
 • IX edycja Akademii Młodego Licealisty
  IX edycja Akademii Młodego Licealisty
 • Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
  Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
 • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym
  Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym
 • Sukces Naszej Szkoły
  Sukces Naszej Szkoły
 • PODRÓŻE KSZTAŁCĄ
  PODRÓŻE KSZTAŁCĄ

Dzisiaj jest piątek, 31 marca 2023 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 84 dni. Matura za: 34 dni.

Imieniny: Beniamina, Kornelego, Balbiny

Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W dniu 13 października 2022 r. uczniowie klasy 3b wraz z Samorządem Uczniowskim i Szkolną Orkiestrą Połączonych Sił przygotowali uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na którą przybył również Józef Borecki - Członek Zarządu Starostwa Powiatowego oraz przewodnicząca Rady Rodziców Gabriela Kasprzak.

Uczniowie z klasy III b przygotowali zabawny skecz pt: „Jeden dzień z życia Wiktora – ucznia naszej szkoły”, w którym w formie muzycznej przedstawili zabawne scenki z udziałem swoich ulubionych nauczycieli.

Samorząd Uczniowski złożył życzenia i rozdał drobne upominki nauczycielom i pracownikom szkoły, natomiast orkiestra dołożyła swój prezent grając kilka utworów muzycznych.

Po tej miłej uroczystości, przyszła pora na zmagania artystyczne uczniów klas pierwszych w tzw. „Dniu Pierwszoklasisty”, gdyż od kilku lat tradycyjnie w tym właśnie dniu uczniowie klas pierwszych prezentują swoje talenty aktorskie, taneczne, wokalne i organizacyjne. W tym roku doszły do tego jeszcze umiejętności kulinarne. Poziom występów był bardzo wysoki, klasy wraz z wychowawcami przygotowali się perfekcyjnie.

Jury w składzie: przewodniczący - dyr. Grzegorz Mastalerz, Aleksandra Wójcik, Katarzyna Gawron, Martyna Olszewska, Marek Kmiecik, ks. Paweł Kulasiewicz, Julia Pilśniak i Jakub Więcławik wyłoniło zwycięzców:

1 miejsce ex quo – zajęła klasa I c, która przedstawiała Kopciuszka oraz klasa I d - 101 Dalmatyńczyków, drugiego miejsca nie przyznano. Natomiast 3 miejsce wywalczyła klasa I a prezentująca Pingwiny z Madagaskaru, 4 miejsce zajęła klas a I b i Smerfy natomiast 5 miejsce zajęła klasa I e, która prezentowała Shreka.

Zabawa była wyśmienita, nowe talenty wyłonione. Gratulujemy wszystkim pięknego przygotowania się do tego dnia. Wszyscy wygraliście.

Gratulujemy wspaniałej zabawy i świetnych pomysłów. smiley