• Kolejny indeks dla uczennicy naszej szkoły
  Kolejny indeks dla uczennicy naszej szkoły
 • Dzień Kobiet
  Dzień Kobiet
 • Uroczystość Pożegnania Maturzystów 2022 w Zespole Szkół w Krzepicach
  Uroczystość Pożegnania Maturzystów 2022 w Zespole Szkół w Krzepicach
 • Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
  Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
 • Uczeń naszej szkoły z indeksem Politechniki Śląskie
  Uczeń naszej szkoły z indeksem Politechniki Śląskie
 • Sykces Naszej Szkoły
  Sykces Naszej Szkoły
 • Nasi uczniowie finalistami Ogólnopolskiej Olimpiady Tematycznej!
  Nasi uczniowie finalistami Ogólnopolskiej Olimpiady Tematycznej!

Dzisiaj jest czwartek, 01 grudnia 2022 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 204 dni. Matura za: 154 dni.

Imieniny: Natalii, Blanki, Eligiusza

Uczniowie Branżowej Szkoły I stopnia na targach Agro Show

23 września br. uczniowie Branżowej Szkoły I stopnia z Krzepic uczestniczyli w największej plenerowej Międzynarodowej Wystawie Rolniczej Agro Show w Bednarach koło Gniezna. Wystawcami byli krajowi producenci maszyn rolniczych, przedstawiciele czołowych światowych marek maszynowych, producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego oraz producenci wyposażenia budynków inwentarskich. Uczniowie mogli zapoznać się z ofertą około 700 wystawców na powierzchni 120 h. Nowoczesny sprzęt, ciekawe rozwiązania technologiczne, pokazy, rozdawane gadżety, udział w licznych konkursach, rozmach imprezy wywarł na wszystkich duże wrażenie.

Ze względu na bliskie położenie atrakcyjnego Gniezna udaliśmy się do tego miasta, aby przypomnieć sobie historię państwa polskiego. Zachwycająca katedra i jej podziemia, ciekawa historia na drzwiach gnieźnieńskich, ciekawy styl opowiadania przewodnika oraz miejskie króliki urzekły wszystkich uczestników.

 

Informacja dla rodziców