Dzisiaj jest czwartek, 29 września 2022 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 267 dni. Matura za: 217 dni.

Imieniny: Michała, Michaliny, Gabriela

Noc z duchami

W piątkowy wieczór, 16 września miało miejsce w naszej szkole niezwykłe wydarzenie. Trzy klasy pierwsze: 1 a, 1 b i 1e wraz z wychowawcami postanowiły nie opuszczać murów szkolnych i sprawdzić osobiście czy prawdą jest, że w naszej szkole nocą straszy. Zaopatrzeni w śpiwory, poduchy, chipsy i latarki (w telefonach) postanowiliśmy nie spać do rana, nasłuchując wszelkich podejrzanych odgłosów. W oczekiwaniu na spotkanie z duchem spędzaliśmy czas rozmawiając, grając w warcaby, Uno, Bingo i inne planszówki (na szczęście nikt nie wpadł na pomysł, żeby zabrać ze sobą Jumanji 😊). Niestety, rankiem musieliśmy z rozczarowaniem przyznać, ze Bronek nie taki straszny, ani w dzień, ani w nocy. A jedyny duch jakiego tu spotkaliśmy to duch dobrej zabawy…

Taki bardziej duszek Kacperek niż duch Białej Damy… .