• Kolejny indeks dla uczennicy naszej szkoły
  Kolejny indeks dla uczennicy naszej szkoły
 • Dzień Kobiet
  Dzień Kobiet
 • Uroczystość Pożegnania Maturzystów 2022 w Zespole Szkół w Krzepicach
  Uroczystość Pożegnania Maturzystów 2022 w Zespole Szkół w Krzepicach
 • Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
  Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
 • Uczeń naszej szkoły z indeksem Politechniki Śląskie
  Uczeń naszej szkoły z indeksem Politechniki Śląskie
 • Sykces Naszej Szkoły
  Sykces Naszej Szkoły
 • Nasi uczniowie finalistami Ogólnopolskiej Olimpiady Tematycznej!
  Nasi uczniowie finalistami Ogólnopolskiej Olimpiady Tematycznej!

Dzisiaj jest niedziela, 14 sierpnia 2022 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: -51 dni. Matura za: -102 dni.

Imieniny: Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

Zakończenie roku szkolnego 2021/22

Dnia 24 czerwca 2022 r. w auli Zespołu Szkół w Krzepicach zakończyliśmy rok szkolny 2021/22. W trakcie uroczystości Pan Dyrektor, Grzegorz Mastalerz dokonał podsumowania tegorocznej pracy oraz w towarzystwie zaproszonych gości: Pani Joanny Kulejewskiej – Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury, Kultury Fizycznej oraz Pana Józefa Boreckiego – Członka Zarządu Powiatu, wręczył wyróżnionym uczniom świadectwa i nagrody. Przedstawiciele władz powiatu złożyli Panu Grzegorzowi Mastalerzowi szczególne podziękowania i gratulacje, na które złożył się Jubileusz 25 – lecia sprawowania funkcji Dyrektora Zespołu Szkół w Krzepicach oraz wygrany konkurs i kolejna kadencja na tym stanowisku. Do życzeń i podziękowań za troskę i życzliwość wobec ludzi, otwartość na zmiany, cierpliwość w pokonywaniu wyzwań oraz mądre decyzje pozwalające na ciągły rozwój szkoły, dołączyli się uczniowie i nauczyciele, którzy wraz ze szkolną orkiestrą zaśpiewali swojemu Dyrektorowi „100 lat”.

Część artystyczna spotkania stanowiła prawdziwą, kulturową ucztę, podczas której nie mogło zabraknąć występu Bronkowej Orkiestry Sił Połączonych. Słuchacze byli jak zwykle oczarowani i nagrodzili wykonawców gromkimi brawami. Wydarzenie wzbogacił również występ Szkolnego Koła Teatralnego zasilonego tegorocznymi absolwentami, które zaprezentowało adaptację wciąż aktualnego dramatu Gabrieli Zapolskiej pt. „Moralność pani Dulskiej”. Nad spektaklem opowiadającym o ludzkich charakterach nasi szkolni aktorzy pracowali w tym roku, ale do tej pory efekty ich zmagań miało okazję podziwiać niewielkie grono. Uroczystość została uatrakcyjniona śpiewem Natalii Tasarz oraz Elizy Wróblewskiej. Uczennice wykonały utwory pt. „Wszystko jedno” oraz „Wszystko na raz”.

Na zakończenie, Samorząd Uczniowski złożył Dyrekcji, Nauczycielom i Wychowawcom podziękowania za trud i cierpliwość włożone edukację i wychowanie młodzieży oraz życzył wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.