• Kolejny indeks dla uczennicy naszej szkoły
  Kolejny indeks dla uczennicy naszej szkoły
 • Dzień Kobiet
  Dzień Kobiet
 • Uroczystość Pożegnania Maturzystów 2022 w Zespole Szkół w Krzepicach
  Uroczystość Pożegnania Maturzystów 2022 w Zespole Szkół w Krzepicach
 • Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
  Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
 • Uczeń naszej szkoły z indeksem Politechniki Śląskie
  Uczeń naszej szkoły z indeksem Politechniki Śląskie
 • Sykces Naszej Szkoły
  Sykces Naszej Szkoły
 • Nasi uczniowie finalistami Ogólnopolskiej Olimpiady Tematycznej!
  Nasi uczniowie finalistami Ogólnopolskiej Olimpiady Tematycznej!

Dzisiaj jest niedziela, 14 sierpnia 2022 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: -51 dni. Matura za: -102 dni.

Imieniny: Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

IX Powiatowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Kłobuckiego „ORLIK 2022”

W dniach 9-10 czerwca, na Kompleksie Boisk Sportowych przy Liceum w Krzepicach odbył się IX Powiatowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Kłobuckiego „ORLIK 2022”.

Organizatorem zawodów był Zespół Szkół w Krzepicach oraz ULKS „Spartakus” Krzepice.

Zmagania piłkarskie uroczyście otworzył Dyrektor Zespołu Szkół w Krzepicach, Pan Grzegorz Mastalerz. W pierwszym dniu rywalizacji sportowej udział wzięło 3 drużyny reprezentujące szkoły średnie z terenu powiatu kłobuckiego – Zespół Szkół nr 1 Kłobuck, Zespół Szkół nr 3 Kłobuck oraz gospodarze Zespół Szkół Krzepice.

Drugiego dnia zmagania rozpoczęli uczniowie Szkół Podstawowych (SP Przystajń, SP Zajączki Drugie, SP Krzepice, SP Opatów, SP, SP Truskolasy, SP Rębielice Królewskie), które w drodze losowania zostały podzielone na 2 grupy i rozgrywały spotkania „każdy z każdym”. Zwycięzcy grup zagrali w półfinałach, po których wygrani zmierzyli się bezpośrednio w finale. Zwycięzcą turnieju okazali się uczniowie Szkoły Podstawowej z Krzepic, którzy po remisie 1 : 1, zwycięskiego gola zdobyli w dogrywce.

Najlepsze drużyny w całym Turnieju otrzymały okazałe puchary i dyplomy, wszystkie uczestniczące zespoły nagrody rzeczowe w postaci profesjonalnych piłek, a laureaci klasyfikacji indywidualnych – pamiątkowe statuetki i upominki. Trofea wręczali: Pani Zdzisława Kall – Wicestarosta, Pan Józef Borecki – członek Zarządu Powiatu, Pani Joanna Kulejewska – naczelnik Wydział Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Krzepicach Pan Grzegorz Mastalerz.

Klasyfikacja końcowa Szkół Średnich:

 • 1. ZS nr 1 Kłobucku
 • 2. ZS Krzepice
 • 3. ZS nr 3 Kłobucku

Nagrody indywidualne:

 • Najlepszy zawodnik – Bartosz Soluch (ZS nr 1 Kłobuck)
 • Najlepszy bramkarz – Piotr Paliwoda (ZS nr 3 Kłobuck)

Klasyfikacja końcowa Szkół Podstawowych:

 • 1. SP Krzepice
 • 2. SP Opatów
 • 3. SP Przystajń
 • 4. SP Zajączki Drugie
 • 5. SP Truskolasy
 • 6. SP Rębielice Królewskie

Nagrody indywidualne:

 • Najlepszy zawodnik – Dominik Dyszlewski (SP Krzepice)
 • Najlepszy bramkarz – Jakub Wojtyra (SP Rębielice Królewskie)