Kolejny indeks dla uczennicy naszej szkoły
    Dzień Kobiet
    Uroczystość Pożegnania Maturzystów 2022 w Zespole Szkół w Krzepicach
    Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
    Uczeń naszej szkoły z indeksem Politechniki Śląskie
    Sykces Naszej Szkoły
    Nasi uczniowie finalistami Ogólnopolskiej Olimpiady Tematycznej!

Dzisiaj jest niedziela, 14 sierpnia 2022 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: -51 dni. Matura za: -102 dni.

Imieniny: Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

8 edycja Akademii Młodego Licealisty

8 edycja Akademii Młodego Licealisty dobiegła końca. Ostatnie spotkanie, które odbyło się 11czerwca miało charakter matematyczno -biologiczno-chemiczny. Nauczyciele tych przedmiotów wraz z naszymi fantastycznymi uczniami przygotowali niestandardowe zajęcia wymagające szczególnej uwagi i logicznego myślenia.

Na zakończenie spotkania dyrektor Grzegorz Mastalerz wraz z wicedyrektor Agnieszką Borowską podsumowali tegoroczną edycję AML,oraz wręczyli uczestnikom pamiątkowe certyfikaty i drobne gadżety. Dziękujemy raz jeszcze wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że Akademia Młodego Licealisty ZS w Krzepicach od lat cieszy się tak dużym zainteresowaniem a każde spotkanie to swoiste Święto Nauki. No cóż, czas pożegnać się z naszymi sympatycznymi uczestnikami lecz z niektórymi tylko do września. Życzymy wszystkim dobrego wakacyjnego wypoczynku.