Dzisiaj jest czwartek, 29 września 2022 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 267 dni. Matura za: 217 dni.

Imieniny: Michała, Michaliny, Gabriela

Święta, Święta… czy już?

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia, już nawet tu i ówdzie nieśmiało uśmiechają się do nas lśniące choinki. Aby poczuć świąteczny nastrój, uczniowie naszej szkoły odważnie podjęli wyzwanie i przystąpili do konkursu na najpiękniejszy kalendarz adwentowy. Efekty ich pracy okazały się imponujące. Kontynuując zabawę, niektórzy podjęli się realizacji wyjątkowo trudnych świątecznych zadań ukrytych w tajemniczych okienkach cudownych kalendarzy: przytulają, oglądają filmy świąteczne, piją zimowe herbatki… Jeszcze chwila a poczujemy zapach pierników (szkoda, że zobaczymy je tylko na zdjęciu 😉). Ciekawe, kto nauczy się jeździć na łyżwach? A czyje skarpetki świąteczne będą najdłuższe? Mam nadzieję, że będziecie mieć dużo zabawy wykonując kolejne zadania.

Życzę Wam wytrwałości i świątecznego nastroju.

Agata Pindór

Ps. Wasze prośby w listach do Świętego Mikołaja są wzruszające. .