Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
    Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego
  • Akcja
    Akcja "Paszport czytelniczy"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest piątek, 03 grudnia 2021 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 203 dni. Matura za: 152 dni.

Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Lucjusza

Weekendowe turnieje tenisa stołowego

Kolejne, bardzo udane występy tenisistów stołowych z ZS Krzepice! Podczas rozegranego na hali sportowej SP w Krzepicach, Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości, nasi uczniowie zajęli czołowe lokaty! Jakub Zyna uległ dopiero w finale, zajmując drugie miejsce, natomiast w kategorii dziewcząt, na najniższym stopniu podium stanęła Maria Cer, a Alicja Gruca po bardzo emocjonującym i stojącym na wysokim poziomie pojedynku finałowym, wygrała kategorie Juniorek! Dzień później odbyło się XVII Drewtex Grand – Prix Krzepic. Jakub Zyna i Alicja Gruca ukończyli tenisową rywalizację na drugim miejscu, Maria Cer była trzecia! W tenisowych zmaganiach udział wzięli również: Aleksandra Bąk, Kinga Cudna, Marta Eliasz, Marta Jagieła, Izabela Mazik, oraz Jakub Antoniak i Jakub Lizurej. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!