Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
    Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego
  • Akcja
    Akcja "Paszport czytelniczy"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest piątek, 03 grudnia 2021 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 203 dni. Matura za: 152 dni.

Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Lucjusza

XXI Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego Zrzeszenia LZS w Tenisie Stołowym

Znakomicie zaprezentowali się uczniowie Zespołu Szkół w Krzepicach na XXI Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Kłobuckiego Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym rozegranych na hali sportowej SP w Krzepicach. W kategorii Juniorów, Jakub Antoniak zajął czwarte miejsce, a Jakub Zyna uplasował się na najniższym stopniu podium, zdobywając brązowy medal! Wśród najlepszych Juniorek, dziewcząt szkół średnich, 6 miejsce zajęła Marta Jagięła, a w finale zagrały dwie uczennice ZS Krzepice, gdzie po zaciętym pojedynku zwyciężyła Maria Cer przed Alicją Gruca! Serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy w zbliżających się tenisowych zawodach!