Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
    Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego
  • Akcja
    Akcja "Paszport czytelniczy"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest piątek, 03 grudnia 2021 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 203 dni. Matura za: 152 dni.

Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Lucjusza

„Czytaj PL” - UPOLUJ SWOJĄ KSIĄŻKĘ

Drugiego listopada rozpoczęła się piąta edycja projektu „Upoluj swoją książkę”, dzięki któremu czytelnicy na terenie całego kraju mogą zupełnie za darmo przeczytać 12 bestsellerowych e-booków i audiobooków. Akcja potrwa do 30 listopada i odbywa się poprzez platformę e – bookową Woblink.com. W działanie włączył się również Zespół Szkół w Krzepicach. Projekt wsparty został szeroką kampanią promocyjną. „Upoluj swoją książkę” oprócz wykorzystania nowych technologii w promocji czytelnictwa ma na celu popularyzację różnych form książki elektronicznej (e-booki, audiobooki), kreowanie mody na czytanie wśród młodzieży przez wykorzystanie narzędzi, kanałów komunikacji i języka bliskich nastolatkom oraz ukazanie czytelnictwa jako atrakcyjnej formy spędzania wolnego czasu.

Więcej informacji o akcji uzyskacie na stronie: https://akcja.czytajpl.pl/