Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
    Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego
  • Akcja
    Akcja "Paszport czytelniczy"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest niedziela, 24 października 2021 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 243 dni. Matura za: 192 dni.

Imieniny: Marcina, Rafała, Arety

Historia z integracją w Warszawie

Klasy Icp i Iap w dniach 30 września i 1 października gościły w stolicy. W pierwszym dniu młodzież dzielnie przespacerowała się z przewodnikiem po ważniejszych, historycznych miejscach Warszawy. Odwiedzili m.in. Grób Nieznanego Żołnierza, Starówkę, Krakowskie Przedmieście z Uniwersytetem, jak również Bulwary Wiślane. Niestrudzone Pierwszaki wspólnie bawiły się wieczorem we wrotkarni. W kolejnym dniu przepiękna pogoda sprzyjała spacerowi po Warszawskich Łazienkach i podziwianiu panoramy stolicy z tarasu widokowego Pałacu Kultury i Nauki.

Wycieczka była świetną okazją do poznania się z nowymi koleżankami i kolegami oraz przeżycia niezapomnianych przygód. Pogoda, humor i dobra zabawa dopisywała wszystkim a spędzony wspólnie czas upłynął szybko i przyjemnie.