Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
    Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego
  • Akcja
    Akcja "Paszport czytelniczy"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest niedziela, 24 października 2021 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 243 dni. Matura za: 192 dni.

Imieniny: Marcina, Rafała, Arety

Wycieczka do Wrocławia

11 października 2021 r. uczniowie klas1adp, 1bp, 2bp i 3bp pod opieką Karoliny Kudelskiej, Marty Kałwak, Ewy Jadczak, Jolanty Drab, Renaty Mastalerz i Barbary Pośpiech, wzięli udział w wycieczce programowej do Wrocławia.

Głównym punktem wyjazdu była wizyta na Wystawie Body Worlds Vital. Wydarzenie celebrowało potencjał ludzkiego ciała w ruchu poprzez prezentację autentycznych "plastynatów", które łączą medycynę ze sztuką. Krzepickiej młodzieży udało się również zwiedzić najstarszą część miasta i jednocześnie dawną posiadłość kościelną - Ostrów Tumski. Uczniowie mieli okazję zobaczyć jedną z najpopularniejszych, modernistycznych budowli - Halę Stulecia, której wielofunkcyjność i imponująca powierzchnia sprawiają, że do dziś jest miejscem organizacji wielu wyjątkowych wydarzeń.

Podczas wycieczki, uczestnicy nie tylko poczuli wyjątkowy klimat Wrocławia, ale wzięli udział w lekcji biologii, różniącej się od typowego doświadczenia muzealnego.