Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
    Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego
  • Akcja
    Akcja "Paszport czytelniczy"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest poniedziałek, 27 września 2021 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 270 dni. Matura za: 219 dni.

Imieniny: Damiana, Amadeusza, Mirabelli

Wycieczka do Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach

W dniu 9 września 2021 roku, 38 uczniów trzech szkół średnich naszego powiatu, uczestników dwóch konkursów, literackiego „Wdzięczni Powstańcom Śląskim” i konkursu historycznego „Historia Powstań Śląskich w oczach młodego pokolenia” wzięło udział wycieczce do Świętochłowic.

Konkursy odbyły w czerwcu 2021 roku w ramach projektu realizowanego przez Powiat w Kłobucku pt. „Ocalić od zapomnienia – pamięci bohaterskich Obrońców Śląska”, współfinansowanego ze środków Ministra Obrony Narodowej. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki a laureaci nagrody rzeczowe. Na początku nowego roku szkolnego wszyscy uczestnicy konkursu mieli możliwość uczestniczenia w wycieczce do Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach.

Z naszej szkoły wyjeździe uczestniczyło 23 uczniów z klas drugich i trzecich liceum ogólnokształcącego.