Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
  • Akcja
    Akcja "Szlachetna Paczka"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest poniedziałek, 08 marca 2021 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 109 dni. Matura za: 57 dni.

Imieniny: Beaty, Wincentego, Jana

29 Finał WOŚP w Krzepicach – pierwsze podsumowania

Ostateczną sumę jaką zebrał nasz Sztab przekażemy później, bo nasz sztab prowadzi jeszcze licytacje internetowe oraz pracownicy Banku Spółdzielczego, nie zakończyli ostatecznego przeliczenia, ale mamy ponad 24 400 złotych. Finał WOŚP w Krzepicach zorganizował już po raz dziewiętnasty Sztab utworzony przez uczniów i absolwentów naszej szkoły.

Hasło tegorocznej zbiórki to „Finał z głową!”.

Czyli zbieraliśmy pieniądze na sprzęt dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

W czasie wszystkich wcześniejszych finałów zebraliśmy ponad 266 tys. zł.

W dniu Finału nasi wolontariusze zbierali pieniądze w 12 miejscowościach: Krzepice, Starokrzepice, Zajączki Pierwsze i Drugie, Danków, Dankowice, Rębielice Szlacheckie, Lindów, Albertów, Natolin, Opatów i w Iwanowicach.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w finałowy koncert. współorganizatorom pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury, Prowadzącym licytację: Maćkowi Cieślak, Zuzannie Cybińskiej, Julii Pilśniak i Weronice Sekura. Naszej ekipie technicznej: Dominikowi Drab, Kacprowi Stasiak i Mikołajowi Kuśpiel.

Do finału włączył się również Klub Motocyklowy z Konieczek, oczywiście też im dziękujemy.

Liczeniem pieniędzy z puszek wolontariuszy zajeła się komisja składająca się z uczniów Liceum, co roku pomaga nam również Bank Spółdzielczy z Krzepic, który jeszcze raz przelicza pieniądze i udostępnia nam sejf.

Poczęstunek dla wolontariuszy ufundowali właściciele sklepów z Krzepic i serdecznie im za to dziękujemy. Szczególne podziękowania dla państwa Stypułkowskich, pana Nogalskiego, pani prezes GS Ewie Troczka, pani Elżbiecie Kęsik, państwu Sawickim oraz państwu Siejka.

Dziękujemy również wszystkim, którzy przekazali gadżety do licytacji, w szczególności panu Bartłomiejowi Wilkowi oraz Liswarcie Krzepice

I w końcu ogromne podziękowania dla wszystkich wolontariuszy, którzy nie boją się zimna i mają wielkie serca oraz podziękowania dla Waszych rodzin

Bez Was nic by się nie udało

Szef Sztabu WOŚP w Krzepicach Bożena Drab