Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
  • Akcja
    Akcja "Szlachetna Paczka"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest poniedziałek, 08 marca 2021 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 109 dni. Matura za: 57 dni.

Imieniny: Beaty, Wincentego, Jana

Koduj z Gigantami

Już 30 stycznia startują darmowe warsztaty “Koduj z Gigantami”, na które wciąż trwają zapisy.

Zapisy na warsztaty online i warsztaty stacjonarne odbywają się na stronie

Już po raz ósmy zapraszamy dzieci i młodzież szkolną do wzięcia udziału w darmowych zajęciach z programowania!

W tym roku warsztaty będą się odbywać w terminach 30.01. - 14.02. stacjonarnie w 30 miastach Polski.

Oprócz warsztatów stacjonarnych, uczniowie mają możliwość zapisu na interaktywne zajęcia online, które będą prowadzone w małych grupach. “Koduj z Gigantami” to wydarzenie o charakterze edukacyjnym, które jest doskonałą okazją do pogłębienia wiedzy o programowaniu i lepszego startu w przyszłość, a także bardziej świadomego korzystania z nowych technologii.

Warsztaty “Koduj z Gigantami” to połączenie dużej dawki wiedzy ze świetną zabawą.

W ich trakcie dzieci już od 7 roku życia mogą spróbować własnych sił w programowaniu i zacząć tworzyć własne gry czy aplikacje.

Program zajęć dopasowany jest odpowiednio do grupy wiekowej:

uczestnicy 7 - 9 lat: SCRATCH, MINECRAFT,

uczestnicy 10 - 12 lat: SCRATCH, APP INVENTOR,

uczestnicy powyżej 13. roku życia: C#, VISUAL STUDIO.