Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
  • Akcja
    Akcja "Szlachetna Paczka"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest poniedziałek, 08 marca 2021 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 109 dni. Matura za: 57 dni.

Imieniny: Beaty, Wincentego, Jana

Akcja "Szlachetna Paczka"

Trudny czas pandemii, zamknięcie w domu i różne ograniczenia, nie przeszkodziły Wolontariuszom Zespołu Szkół w Krzepicach, czyli nauczycielom, uczniom i rodzicom na otwarcie swoich serc i pomoc tym, którzy jej bardzo potrzebują.

W tym roku nasza szkoła po raz dziewiąty włączyła się w ogólnopolską akcję Szlachetna Paczka. Dzięki otwartości serc i pomocy wielu osób, udało się nam przygotować paczki dla dwóch wybranych rodzin. Bardzo dziękujemy za ofiarność, chęć niesienia pomocy, dobre serce i pomocne dłonie.

Pięknie spakowane paczki dostarczyliśmy do magazynu Szlachetnej Paczki, który mieścił się w auli naszej szkoły oraz do drugiego magazynu mieszczącego się w Dobrodzieniu.

Dziękujemy bardzo Izabeli Kempińskiej, Marcie Kulej i Kindze Tomaszewskiej za pomoc w pakowaniu i dostarczeniu paczek.

Dziękujemy wszystkim za pomoc. Zawsze możemy na Was liczyć. Pomagamy, bo lubimy ludzi.