Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  • "Koncert Muzyki Polskiej"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest sobota, 28 listopada 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 209 dni. Matura za: 157 dni.

Imieniny: Zdzisława, Lesława, Go¶cierada

29 Finał WOŚP już się zbliża!

Sztab WOŚP w Krzepicach zaprasza do współpracy.

Tradycyjnie w listopadzie zaczynamy pracę nad organizacją Finału WOŚP w Krzepicach, 10 stycznia 2021r będziemy zbierać pieniądze. Temat tego Finału to:

„Laryngologia, otolaryngologia i diagnostyka głowy. Finał z głową!”

Zapraszam wszystkich zainteresowanych pracą na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Chętnych proszę o zgłaszanie się do Bożeny Drab na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Potrzebujemy wolontariuszy do: zbierania pieniędzy w dniu Finału, pracy nad komunikacją i PR, kontaktami ze sponsorami, prowadzącym aukcje internetowe oraz przy organizacji imprez towarzyszących - oczywiście w takim zakresie na jaki pozwolą nam panujące warunki epidemiologiczne.

Chętni do bycia wolontariuszami kwesty ulicznej w dniu Finału, zapraszam do rejestracji online na stronie: iwolontariusz.wosp.org.pl do dnia 30 listopada 2020r.