Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  • "Koncert Muzyki Polskiej"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest sobota, 28 listopada 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 209 dni. Matura za: 157 dni.

Imieniny: Zdzisława, Lesława, Go¶cierada

Dzień Edukacji Narodowej

14 października, w auli szkoły odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Ten dzień obchodzony był jednak inaczej niż zwykle. Wydarzenie miało charakter kameralny, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Z powodu pandemii, w obchodach udział wzięli wyłącznie uczniowie, którzy w ubiegłym roku uzyskali najwyższe wyniki w nauce.

W części oficjalnej głos zabrał Pan Dyrektor – Grzegorz Mastalerz, który dokonał podsumowania roku szkolnego 2019/20, wręczając nagrody wyróżnionej młodzieży oraz nauczycielom. W swoim przemówieniu, zwrócił szczególną uwagę na specyfikę sytuacji oraz trud włożony w edukację młodzieży w tym czasie. Spotkanie stało się okazją do podziękowania gronu pedagogicznemu za wzmożone wysiłki i pracę, która przełożyła się na indywidualne osiągnięcia uczniów oraz wysoką zdawalność egzaminu maturalnego. Pełne szacunku i uznania życzenia popłynęły w stronę wszystkich pracowników szkoły.

Tradycyjnie, nie mogło zabraknąć również krótkiej części scenicznej w wykonaniu szkolnego koła artystycznego. Przedstawienie uzmysłowiło publiczności, że dobry humor to sposób na przetrwanie najbardziej trudnych chwil. Wyrazy wdzięczności i słowa uznania dla wyjątkowej pracy pedagogów przekazała Przewodnicząca Rady Rodziców oraz Samorząd Uczniowski, który wręczył nauczycielom drobne upominki.