Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  • "Koncert Muzyki Polskiej"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest niedziela, 25 października 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 243 dni. Matura za: 191 dni.

Imieniny: Darii, Wilhelminy, Sambora

Konkurs Historyczny „Cud nad Wisłą - 100. Rocznica Bitwy Warszawskiej”

W dnu 8 października 2020 r uczniowie: Adrian Mazik IIIc, Izabela Mazik IC, Jakub Antoniak i Mateusz Kasprzak IA, uczestniczyli w powiatowym Konkursie Historycznym „Cud nad Wisłą -100. Rocznica Bitwy Warszawskiej”. Konkurs był zrealizowany ramach projektu „CUD ZJEDNOCZENIA – BITWA WARSZAWSKA” współfinansowanego ze środków Ministerstwa Obrony Narodowej. Organizatorami konkursu było Stowarzyszenie „Szkoła w Węglowicach”, Powiat Kłobucki i Zespół Szkół Nr 3 w Kłobucku. Konkurs odbył się w formie testu on-line na platformie „Quizizz”.

Zwycięzcami konkursu zostali Adrian Mazik – I miejsce i Jakub Antończak - II miejsce. Również nasi pozostali uczestnicy okazali się, dużą wiedzą i wysokimi miejscami w ogólnej klasyfikacji.

Gratulujemy uczestnikom i zwycięzcom Konkursu.