• Bicie rekordu RKO
    Bicie rekordu RKO
  • Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  • "Koncert Muzyki Polskiej"
  • Kozielewski – nauczyciel i mistrz
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest niedziela, 25 października 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 243 dni. Matura za: 191 dni.

Imieniny: Darii, Wilhelminy, Sambora

Sukcesy naszych uczniów docenione przez Zarząd Województwa Śląskiego

Dwoje naszych uczniów z klasy trzeciej Anna Puchała i Piotr Nagłowski 22 września otrzymali stypendium za znaczące osiągnięcia naukowe. Uroczystość ich wręczenia odbyła się w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach.

Zarząd Województwa Śląskiego przyznał 29 stypendiów dla uczniów z regionu w ramach „Programu wspierania edukacji uzdolnionej młodzieży obowiązującego od lipca 2018 roku do czerwca 2021 roku”. Stypendium jest wyróżnieniem indywidualnym dla uczniów szkół ponadpodstawowych, których zainteresowania wykraczają poza obowiązujący program nauczania i którzy mogą poszczycić się znaczącymi osiągnięciami naukowymi, artystycznymi lub sportowymi oraz średnią ocen minimum 4,80. Nasi uczniowie otrzymali te wyróżnienia za swoje zeszłoroczne osiągnięcia z geografii i ciągle jeszcze nie usiedli na laurach. W tym roku oboje przygotowują się do jeszcze dwóch olimpiad z geografii.

Bożena Drab