• Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
  Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
 • Dzień Edukacji Narodowej
  Dzień Edukacji Narodowej
 • Akcja
  Akcja "Szlachetna Paczka"
 • Kozielewski – nauczyciel i mistrz
  Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest niedziela, 11 kwietnia 2021 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 75 dni. Matura za: 23 dni.

Imieniny: Filipa, Leona, Jaromira

Sukcesy naszych uczniów docenione przez Zarząd Województwa Śląskiego

Dwoje naszych uczniów z klasy trzeciej Anna Puchała i Piotr Nagłowski 22 września otrzymali stypendium za znaczące osiągnięcia naukowe. Uroczystość ich wręczenia odbyła się w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach.

Zarząd Województwa Śląskiego przyznał 29 stypendiów dla uczniów z regionu w ramach „Programu wspierania edukacji uzdolnionej młodzieży obowiązującego od lipca 2018 roku do czerwca 2021 roku”. Stypendium jest wyróżnieniem indywidualnym dla uczniów szkół ponadpodstawowych, których zainteresowania wykraczają poza obowiązujący program nauczania i którzy mogą poszczycić się znaczącymi osiągnięciami naukowymi, artystycznymi lub sportowymi oraz średnią ocen minimum 4,80. Nasi uczniowie otrzymali te wyróżnienia za swoje zeszłoroczne osiągnięcia z geografii i ciągle jeszcze nie usiedli na laurach. W tym roku oboje przygotowują się do jeszcze dwóch olimpiad z geografii.

Bożena Drab