Zawieszenie zajęć w szkole
    Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  • "Koncert Muzyki Polskiej"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest piątek, 07 sierpnia 2020 roku. Do rozpoczęcia roku szkolnego pozostało: 25 dni. Matura za: 270 dni.

Imieniny: Doroty, Kajetana, Donata

OKAWANGO II Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Geologicznej 2020

W dniach 29-30 czerwca 2020r. odbył się online finał Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Geologicznej, w którym udział wzięła (po raz drugi z rzędu) uczennica klasy 2a Anna Puchała. Zakwalifikowała się do finału na podstawie pracy badawczej pt. „Moja wyprawa geologiczna – raport terenowy”. W tym roku Ania została laureatką II stopnia tego konkursu – serdecznie gratulujemy.

Głównym celem konkursu było poszerzanie wśród młodzieży wiedzy z zakresu geologii, budowy Ziemi, historii geologicznej naszej planety oraz twórczego i praktycznego zastosowania wiedzy geologicznej w otaczającym nas świecie. By przywrócić geologii należne jej miejsce w polskich szkołach, Wydział Geologii Uniwersytetu Warszawskiego wraz z Wydawnictwem Nowa Era podjął działania zmierzające do upowszechniania wiedzy geologicznej zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli.

Na podstawie bardzo dużej ilości uczestników konkursu oraz wysokiego poziomu merytorycznego podczas finału można stwierdzić, że wszystkie cele konkursu zostały w pełni zrealizowane.

opiekunka laureatki Bożena Drab