Zawieszenie zajęć w szkole
    Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  • "Koncert Muzyki Polskiej"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest sobota, 04 lipca 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: -5 dni. Matura za: -61 dni.

Imieniny: Malwiny, Izabeli, Aureliana

Głosujemy na film "KUPUJ Z GŁOWĄ"
„ MOJE FINANSE”
II etap konkursu „Przedsiębiorczy na Rynku Finansowym”

Na platformie Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości jest już dostępny formularz do głosowania w ramach II Etapu konkursu "Przedsiębiorczy na Runku Finansowym". Serdecznie zapraszam do obejrzenia zamieszczonych w nim filmów i oddania głosu.

Uczniowie klasy 1 adg Liceum Ogólnokształcącego w Krzepicach: Mikołaj Wręczycki, Dominik Porębski i Wojtek Kierat uczestnicząc w konkursie „Przedsiębiorczy na rynku finansowym” zakwalifikowali się do II etapu.

W drugim etapie zadaniem uczniów jest nakręcenie krótkiego filmu na podany temat . Poniżej jest plakat pokazujący temat i wymogi filmu. Nasi twórcy wysłali do konkursu filmik. Zapraszamy do obejrzenia i oddania głosu pod filmem.

W tym celu należy wejść w podany link i zagłosować.