Zawieszenie zajęć w szkole
    Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  • "Koncert Muzyki Polskiej"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest sobota, 04 lipca 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: -5 dni. Matura za: -61 dni.

Imieniny: Malwiny, Izabeli, Aureliana

Laptopy

Powiat Kłobucki wyposażył szkoły w sprzęt komputerowy

Powiat Kłobucki za kwotę 80.000 zł zakupił 25 laptopów oraz tablet. Środki na zakup zostały pozyskane przez Starostwo Powiatowe ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa realizowanego przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa konkursu grantowego „Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”.

Sprzęt został już przekazany do: Zespołu Szkół Nr 1 w Kłobucku, Zespołu Szkół Nr 2 w Kłobucku, Zespołu Szkół Nr 3 w Kłobucku oraz Zespołu Szkół w Krzepicach i będzie służył uczniom i nauczycielom w realizacji zdalnego nauczania.