Zawieszenie zajęć w szkole
    Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  • "Koncert Muzyki Polskiej"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest wtorek, 31 marca 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 90 dni. Matura za: 34 dni.

Imieniny: Beniamina, Kornelego, Balbiny

Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych

25 lutego 2020r. już po raz czwarty mieliśmy przyjemność gościć w naszych progach uczniów szkół podstawowych, uczestników Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego. W tym roku nasze zaproszenie przyjęli uczniowie klas VII i VIII ośmiu szkół podstawowych z powiatu kłobuckiego. Do zmagań konkursowych przystąpili uczniowie ze szkół podstawowych w Zwierzyńcu I, Przystajni, Lindowie, Waleńczowie, Opatowie, Krzepicach i Kuźniczce.

Uczestnicy świetnie poradzili sobie z przygotowanymi dla nich zadaniami sprawdzającymi umiejętność rozumienia ze słuchu, czytania ze zrozumieniem oraz sprawdzającymi znajomość słownictwa i struktur gramatycznych. Zadania konkursowe obejmowały również quiz kulturoznawczy dotyczący zwyczajów panujących w Wielkiej Brytanii. W tym roku I i II miejsce zdobyli uczniowie reprezentujący szkołę podstawową w Krzepicach, III miejsce zajęła uczennica z Opatowa. Tuż za podium znalazła się szkoła podstawowa z Kuźniczki. Laureatom gratulujemy zwycięstwa, a wszystkim uczestnikom woli walki i świetnej znajomości języka angielskiego.

INFORMACJA!!!