Zawieszenie zajęć w szkole
    Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  • "Koncert Muzyki Polskiej"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest wtorek, 31 marca 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 90 dni. Matura za: 34 dni.

Imieniny: Beniamina, Kornelego, Balbiny

Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Matematyczny Escape Room

W ramach tygodniowego kursu Tydzień z Escape Room w projektach eTwinning nasz nauczyciel matematyki przygotował matematyczny Escape Room, który został opublikowany na stronie etwinnning.pl: https://etwinning.pl/matematyczny-escape-room/. W imieniu autora zachęcamy do pobrania i sprawdzenia swoich sił w zabawie z zadaniami oraz zagadkami, a także szyfrem Cezara. Dobra zabawa gwarantowana. Pierwsza część artykułu zawiera instrukcję oraz rozwiązanie, aby zabawa się udała, ktoś trzeci powinien wydrukować zadania i rozdać je graczom lub zespołom, aby na wstępie nie odkryć wszystkich kart. Jeżeli chcecie zrealizować taki lub podobny Escape Room zgłoście się do nauczyciela matematyki Marka Kmiecika.

INFORMACJA!!!