Zawieszenie zajęć w szkole
    Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  • "Koncert Muzyki Polskiej"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest niedziela, 05 lipca 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: -6 dni. Matura za: -62 dni.

Imieniny: Karoliny, Antoniego, Filomeny

Sukcesy geografów

W dniach 8 - 9 lutego tego roku w Sosnowcu odbyła się XLVI Olimpiada Geograficzna - Zawody Okręgowe. Zawody zostały rozegrane na Wydziale Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Śląskiego.

Naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów Anna Puchała i Piotr Nagłowski, uczniowie klasy 2a. Awansowali do drugiego etapu olimpiady po napisaniu prac badawczych na tematy: Ania "Organizacja przestrzenna wsi Opatów"; Piotrek „Obwodnica miasta Krzepice – wpływ inwestycji transportowej na jakość życia mieszkańców”.

Olimpiada była dwuetapowa, w sobotę uczniowie pisali trzy testy, a w niedzielę odbyła się część ustna, do której zakwalifikował się Piotrek Nagłowski. Ostatecznie zajął 19 miejsce w województwie Śląskim. Do olimpiady uczniowie przygotowywali się po kierunkiem p. Bożeny Drab