Stoły Bożonarodzeniowe
    Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  • "Koncert Muzyki Polskiej"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest czwartek, 27 lutego 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 123 dni. Matura za: 67 dni.

Imieniny: Gabriela, Anastazji, Honoryny

Kolędowanie przy wigilijnym stole

Dzień po koncercie kolęd w Hospicjum uczennice naszego Liceum wraz z opiekunkami zostały zaszczycone zaproszoniem do wzięcia udziału w spotkaniu wigilijno – noworocznym Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej, które odbyło się w Hotelu ARCHE w Częstochowie.

Wśród Przyjaciół z Hospicjum oraz zacnych Gości spędziłyśmy urocze chwile przy wigilijnym stole słuchając pięknych życzeń przekazanych przez Biskupa Archidiecezji Częstochowskiej - Andrzeja Przybylskiego, Prezesa Stowarzyszenia – Panią Annę Kaptacz oraz Senatora RP – Pana Ryszarda Majera. Wzruszającą chwilą było wspólne łamanie się opłatkiem. Podczas uroczystości, zebranym przy wigilijnym stole, towarzyszyły tradycyjne kolędy oraz piosenki świąteczne śpiewane przez Izę, Olę, Marcelinę, Ninę i Martę. Dziewczęta uświetniły ten wzruszający czas swoim pięknym występem, za co otrzymały podziękowania od Pani Anny Kaptacz – Prezesa Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej.

PopUp główny - animator