Zawieszenie zajęć w szkole
    Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  • "Koncert Muzyki Polskiej"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest niedziela, 05 lipca 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: -6 dni. Matura za: -62 dni.

Imieniny: Karoliny, Antoniego, Filomeny

Noworoczne kolędowanie w hospicjum

We wtorek 7 stycznia uczennice naszego Liceum – Iza Jęsior, Ola Gabrysiak, Marcelina Szlachcic, Nina Ługowska i Marta Desperak wraz z opiekunkami Szkolnego koła Wolontariatu – Mariolą Kempińską – Kulej i Aleksandrą Szukałą kolejny raz odwiedziły częstochowskie Hospicjum przy ulicy Krakowskiej.

Okazją był koncert kolęd w wykonaniu dziewcząt dla pacjentów oraz pracowników Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej. Śpiewając i grając najpiękniejsze polskie kolędy i piosenki świąteczne, dziewczęta sprawiły, że nastrój świąteczny powrócił, a twarze wszystkich rozjaśniał uśmiech radości, ale i wzruszenia. Koncert zakończył się wspólnym, wraz z pacjentami i pracownikami, kolędowaniem oraz przekazaniem noworocznego przesłania Kardynała Stefana Wyszyńskiego „Tyle wart jest nasz rok…”.