Stoły Bożonarodzeniowe
    Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  • "Koncert Muzyki Polskiej"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest czwartek, 27 lutego 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 123 dni. Matura za: 67 dni.

Imieniny: Gabriela, Anastazji, Honoryny

Studniówka 2020

Tegoroczna studniówka klas maturalnych odbyła się w restauracji Słoneczny Brzeg w Zawadach 11 stycznia 2020 roku.. Uczniowie pełni entuzjazmu zjawili się na sali sporo przed czasem, by dopiąć wszystko na ostatni guzik. Oficjalną część balu rozpoczęła motywująca przemowa Pana Dyrektora, po której młodzi ludzie wkroczyli na parkiet pewnym krokiem, w celu odtańczenia poloneza, z którym każda z klas poradziła sobie wzorowo. Następnie młodzież w imieniu swoim i rodziców złożyła na ręce Dyrekcji oraz Grona Pedagogicznego piękne podziękowania.

Szczęśliwi maturzyści korzystali więc z okazji, by porwać do tańca koleżanki, kolegów jak również nauczycieli. Zabawa trwała do rana, a radość była widoczna na twarzach wszystkich obecnych.

PopUp główny - animator