Zawieszenie zajęć w szkole
    Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  • "Koncert Muzyki Polskiej"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest piątek, 07 sierpnia 2020 roku. Do rozpoczęcia roku szkolnego pozostało: 25 dni. Matura za: 270 dni.

Imieniny: Doroty, Kajetana, Donata

28 Finał WOŚP już za nami

Ostateczne podsumowania jeszcze nastąpią, bo nasz sztab prowadzi również licytacje internetowe oraz pracownicy Banku Spółdzielczego, nie zakończyli ostatecznego przeliczenia, ale mamy ponad 29 300 złotych. Finał WOŚP w Krzepicach zorganizował już po raz osiemnasty Sztab utworzony przez uczniów i absolwentów naszej szkoły.

W czasie wszystkich wcześniejszych finałów zebraliśmy ponad 236 tys. zł.

Szczytny cel w tym roku, to zbiórka dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej, więc bardzo dziękujemy wszystkim za ofiarność.

W dniu Finału nasi wolontariusze zbierali pieniądze w 12 miejscowościach: Krzepice, Starokrzepice, Zajączki Pierwsze i Drugie, Danków, Dankowice, Rębielice Szlacheckie, Lindów, Albertów, Natolin, Opatów i w Iwanowicach.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w finałowy koncert. Współorganizatorom pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury oraz opiekunom występujących, czyli: paniom Ewelinie Hałka, Ewie Grzelińskiej, Małgorzacie Chrzan, Joannie Pilśniak oraz panu Kamilowi Mastalerzowi. W czasie koncertu mogliśmy podziwiać występy: Zespołu Wokalnego Gminnego Ośrodka Kultury w Krzepicach, grupy "Słoneczka" z Przedszkola Samorządowego w Krzepicach, formacji tanecznych „Roztańczone Promyczki” z Gminnego Ośrodka Kultury, zespołu muzycznego MŁODZI MUZYCY DLA WOŚP oraz wokalno – taneczny występ uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Krzepicach.

Do finału włączyli się również harcerze z Kłobuckiej Drużyny Hades oraz Klub Motocyklowy z Konieczek, oczywiście też dziękujemy.

Poczęstunek dla wolontariuszy i młodych artystów ufundowali właściciele sklepów z Krzepic i serdecznie im za to dziękujemy. Szczególne podziękowania dla państwa Stypułkowskich i pani prezes GS Ewie Troczka.

Dziękujemy również wszystkim, którzy przekazali gadżety do licytacji, w szczególności panu Bartłomiejowi Wilkowi, pani Martynie Szopa, panu Rafałowi Balcerzak oraz pani Edycie Woźnej z firmy Nietuzinkowo.

I w końcu ogromne podziękowania dla wszystkich wolontariuszy, którzy nie boja się zimna i mają wielkie serca. Bez Was nic by się nie udało. Czapki z głów.

Szef Sztabu WOŚP w Krzepicach Bożena Drab