Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  • "Koncert Muzyki Polskiej"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest poniedziałek, 21 września 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 277 dni. Matura za: 225 dni.

Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita

Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia odbyło się spotkanie wigilijne całej społeczności szkolnej.

Wzruszająca inscenizacja pod hasłem "W te Święta wyloguj się aby się połączyć" skłoniła nas do refleksji nad potrzebą pielęgnowania relacji w gronie rodzinnym.

Tradycją szkoły stał się konkurs kolęd, w którym uczestniczyły wszystkie klasy. Wspólne kolędowanie, podsumowanie pracy wolontariuszy oraz życzenia stworzyły wyjątkową atmosferę tego spotkania.

Pięknych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół w Święta Bożego Narodzenia oraz w każdym dniu Nowego Roku życzy klasa 1bg z wychowawcą.