Zawieszenie zajęć w szkole
    Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  • "Koncert Muzyki Polskiej"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest wtorek, 31 marca 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 90 dni. Matura za: 34 dni.

Imieniny: Beniamina, Kornelego, Balbiny

Akcja Szlachetna Paczka

W tym roku nasza szkoła po raz ósmy włączyła się w ogólnopolską akcję Szlachetna Paczka. Dzięki szlachetności i pomocy darczyńców udało się nam przygotować paczkę dla wybranej wcześniej rodziny. Bardzo dziękujemy za otwartość, chęć niesienia pomocy, dobre serce i pomocne dłonie. Szczególne podziękowania dla uczniów, nauczycieli, wolontariuszy i rodziców naszych uczniów na których zawsze możemy liczyć. Wszystkie produkty pięknie spakowane dostarczyliśmy do magazynu Szlachetnej Paczki, który mieścił się w auli naszej szkoły a w niedzielę pojechaliśmy dostarczyć paczkę rodzinie. Ciepło i miłość jaka panuje w tej rodzinie zrobiła na nas ogromne wrażenie.

Byliśmy ogromnie szczęśliwi, że właśnie tą rodzinę wybraliśmy w tym roku. To niesamowite uczucie kiedy ktoś za okazaną pomoc odwdzięcza się łzą wzruszenia, nieśmiałym uśmiechem i zwykłym ale prosto z serca “dziękuje”. Pomagamy, bo lubimy ludzi.

INFORMACJA!!!