Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
    Dzień Pierwszaka
    Stoły Bożonarodzeniowe
    Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
    Akademia przedsiębiorczości
  • "Koncert Muzyki Polskiej"

Dzisiaj jest czwartek, 23 stycznia 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 157 dni. Matura za: 101 dni.

Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

Akcja Szlachetna Paczka

W tym roku nasza szkoła po raz ósmy włączyła się w ogólnopolską akcję Szlachetna Paczka. Dzięki szlachetności i pomocy darczyńców udało się nam przygotować paczkę dla wybranej wcześniej rodziny. Bardzo dziękujemy za otwartość, chęć niesienia pomocy, dobre serce i pomocne dłonie. Szczególne podziękowania dla uczniów, nauczycieli, wolontariuszy i rodziców naszych uczniów na których zawsze możemy liczyć. Wszystkie produkty pięknie spakowane dostarczyliśmy do magazynu Szlachetnej Paczki, który mieścił się w auli naszej szkoły a w niedzielę pojechaliśmy dostarczyć paczkę rodzinie. Ciepło i miłość jaka panuje w tej rodzinie zrobiła na nas ogromne wrażenie.

Byliśmy ogromnie szczęśliwi, że właśnie tą rodzinę wybraliśmy w tym roku. To niesamowite uczucie kiedy ktoś za okazaną pomoc odwdzięcza się łzą wzruszenia, nieśmiałym uśmiechem i zwykłym ale prosto z serca “dziękuje”. Pomagamy, bo lubimy ludzi.