Zawieszenie zajęć w szkole
    Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  • "Koncert Muzyki Polskiej"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest wtorek, 31 marca 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 90 dni. Matura za: 34 dni.

Imieniny: Beniamina, Kornelego, Balbiny

Laureat konkursu fotograficznego „Przyłapani na czytaniu”

Krzysztof Bujak, uczeń klasy IIIc, zajął II miejsce w KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM „Przyłapani na czytaniu”. Organizatorem wydarzenia była Pracownia Komunikacji Społecznej Pałacu Młodzieży w Katowicach. Cele konkursu to m.in. propagowanie mody na czytanie, wizualizowanie pasji czytania i miłości do książek oraz rozwijanie zainteresowań i promowanie fotografii wśród uczniów. Tematyka konkursu dotyczyła „przyłapania” osoby (kolegi, koleżanki, członka rodziny) na czytaniu książki, np. w autobusie, tramwaju, na ławce, po prostu gdziekolwiek. Każdy uczestnik mógł zgłosić tylko jedną fotografię. W konkursie udział wzięła również klasowa koleżanka Krzysztofa, Aleksandra Karaś. Prace obojga uczestników podziwiać można na https://www.facebook.com/pg/BibliotekaPalacuMlodziezy/posts/.

Serdecznie gratulujemy obojgu uczestnikom.

INFORMACJA!!!