Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
    Dzień Pierwszaka
    Stoły Bożonarodzeniowe
    Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
    Akademia przedsiębiorczości
  • "Koncert Muzyki Polskiej"

Dzisiaj jest czwartek, 23 stycznia 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 157 dni. Matura za: 101 dni.

Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

Laureat konkursu fotograficznego „Przyłapani na czytaniu”

Krzysztof Bujak, uczeń klasy IIIc, zajął II miejsce w KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM „Przyłapani na czytaniu”. Organizatorem wydarzenia była Pracownia Komunikacji Społecznej Pałacu Młodzieży w Katowicach. Cele konkursu to m.in. propagowanie mody na czytanie, wizualizowanie pasji czytania i miłości do książek oraz rozwijanie zainteresowań i promowanie fotografii wśród uczniów. Tematyka konkursu dotyczyła „przyłapania” osoby (kolegi, koleżanki, członka rodziny) na czytaniu książki, np. w autobusie, tramwaju, na ławce, po prostu gdziekolwiek. Każdy uczestnik mógł zgłosić tylko jedną fotografię. W konkursie udział wzięła również klasowa koleżanka Krzysztofa, Aleksandra Karaś. Prace obojga uczestników podziwiać można na https://www.facebook.com/pg/BibliotekaPalacuMlodziezy/posts/.

Serdecznie gratulujemy obojgu uczestnikom.