Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego
    Warsztaty naukowe w Częstochowie - inżynier - zawód XXI wieku
    Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
    Dzień Pierwszaka
    Bicie rekordu RKO
    Akademia przedsiębiorczości
  • "Koncert Muzyki Polskiej"

Dzisiaj jest sobota, 07 grudnia 2019 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 205 dni. Matura za: 149 dni.

Imieniny: Marcina, Ambrożego, Agatona

Strzelcy wyborowi

Nasi uczniowie po raz kolejny okazali się najlepszymi strzelcami w powiecie kłobuckim, wygrywając zarówno indywidualnie jak i drużynowo Zawody Strzeleckie z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Impreza odbyła się 15 listopada w Szkole Podstawowej w Popowie. Trzyosobowe drużyny rywalizowały w konkurencji strzelania z wiatrówki w pozycji leżąc z odległości 10 metrów.

Drużyna w składzie: Marta Dyluś, Kamil Matyja i Piotr Kulej zdobyła 122 punkty i zajęła I miejsce w zawodach. III lokatę zdobyła nasza druga drużyna, debiutanci-uczniowie klas pierwszych: Jan Sawicki, Michał Cer i Oskar Kulej.

Indywidualnie pierwsze miejsce wystrzelała Marta Dyluś (47 punktów/50) deklasując wszystkich panów biorących udział w rywalizacji.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!