Zawieszenie zajęć w szkole
    Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  • "Koncert Muzyki Polskiej"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest środa, 03 czerwca 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 26 dni. Matura za: -30 dni.

Imieniny: Klotyldy, Leszka, Tamary

Strzelcy wyborowi

Nasi uczniowie po raz kolejny okazali się najlepszymi strzelcami w powiecie kłobuckim, wygrywając zarówno indywidualnie jak i drużynowo Zawody Strzeleckie z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Impreza odbyła się 15 listopada w Szkole Podstawowej w Popowie. Trzyosobowe drużyny rywalizowały w konkurencji strzelania z wiatrówki w pozycji leżąc z odległości 10 metrów.

Drużyna w składzie: Marta Dyluś, Kamil Matyja i Piotr Kulej zdobyła 122 punkty i zajęła I miejsce w zawodach. III lokatę zdobyła nasza druga drużyna, debiutanci-uczniowie klas pierwszych: Jan Sawicki, Michał Cer i Oskar Kulej.

Indywidualnie pierwsze miejsce wystrzelała Marta Dyluś (47 punktów/50) deklasując wszystkich panów biorących udział w rywalizacji.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!