Stoły Bożonarodzeniowe
    Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  • "Koncert Muzyki Polskiej"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest czwartek, 27 lutego 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 123 dni. Matura za: 67 dni.

Imieniny: Gabriela, Anastazji, Honoryny

Z piosenką na ustach i sercem na dłoni

14 listopada 2019 roku grupa młodych, zdolnych i wrażliwych uczniów z Liceum w Krzepicach wystąpiła przed pacjentami i zespołem Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej. Uczniowie wraz z opiekunami przygotowali montaż słowno-muzyczny z okazji Święta Niepodległości. Opowiedziana krótko historia Polski, która utraciła wolność, przeplatała się z wzruszającymi, skłaniającymi do przemyśleń i refleksji piosenkami patriotycznymi, które wykonali Iza, Gosia, Ola, Klaudia, Ewelina, Marta, Oliwia, Nina i Kacper. Dużą niespodzianką był muzyczny upominek od pacjentów, którzy wykonali utwór „Polskie Kwiaty” . Największe chwile wzruszenia stały się udziałem wszystkich, gdy podczas wizyty u chorych, którzy nie mogli z racji stanu zdrowia uczestniczyć w koncercie, młodzież zaśpiewała piosenkę „Dziewczyna z granatem w ręce”.

Towarzyszenie choremu to najtrudniejsze wyzwanie. Mamy nadzieje, że naszej młodzieży się to udało. Pokazali wielkie serca, empatię i młodzieńczą wrażliwość. Wrócimy tam w okresie świątecznym, aby wspólnie kolędować.

PopUp główny - animator