Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego
    Warsztaty naukowe w Częstochowie - inżynier - zawód XXI wieku
    Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
    Dzień Pierwszaka
    Bicie rekordu RKO
    Akademia przedsiębiorczości
  • "Koncert Muzyki Polskiej"

Dzisiaj jest sobota, 07 grudnia 2019 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 205 dni. Matura za: 149 dni.

Imieniny: Marcina, Ambrożego, Agatona

I Szkolny Festiwal Piosenki Patriotycznej

I Szkolny Festiwal Piosenki Patriotycznej Akcentem, którym Zespół Szkół w Krzepicach wpisał się w obchody 101 rocznicy Odzyskania Niepodległości był I Szkolny Festiwal Piosenki Patriotycznej.

Cel konkursu został jasno sprecyzowany: Kształtowanie postaw patriotycznych i obywatelskich młodzieży w oparciu o tradycje historyczne pieśni żołnierskiej a także popularyzacja pieśni i piosenek o tej tematyce.

Na scenie zaprezentowało się 9 solistów i 4 zespoły klasowe.

Wykonawcy przedstawili interpretacje wybranych przez siebie utworów. W prezentowanym repertuarze znalazły się między innymi piosenki: „Dziewczyna z granatem”, utwory z filmu „ Miasto 44”, „Rota”, „Dziś idę walczyć mamo” czy „Mury”.

Powołane Jury oceniało w szczególności dobór repertuaru do tematyki konkursu, wartość artystyczną, skalę trudności, interpretację utworu oraz staranność i dojrzałość wykonania.

Werdykt został ogłoszony po zakończeniu zmagań wokalnych:
I miejsce - Marta Desperak
II miejsce - Oliwia Macherzyńska
III miejsce - Zuzanna Brożyna

Nagroda publiczności - Dawid Dudek

Wyróżnienie dla klasy II B

Gratulujemy wszystkim wykonawcom i nagrodzonym!